Osman Gültekin

Gültekin Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Osman Gültekin
  Firma Sahibi

Gültekin Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Gültekin Photography Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Gültekin Photography Sık Sorulan Sorular

Gültekin Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Gültekin Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Gültekin Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Gültekin Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi".


Gültekin Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Gültekin Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Gültekin Photography ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerle birlikte ortak bir karar veriyoruz."


Gültekin Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Gültekin Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Gültekin Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Gültekin Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Gültekin Photography Hakkında

Gültekin Photography ailesi olarak maceramıza kurucumuz Osman Gültekin’in fotoğrafçılığı profesyonel bir şekilde yapmak istemesiyle başladık. 8 senedir fotoğrafçılığı profesyonel olarak yapan kurucumuzla beraber bize gelen her çiftimize aynı özeni gösteriyoruz. Başarılarından dolayı bir TV kanalına da davet edilmiş bir firma olarak çiftlerimize güveni ve uzmanlığı her daim hissettiriyoruz. Merkezimiz İstanbul Beşiktaş’ta yer alıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çekim yerlerine çiftlerle beraber karar veriyoruz. İç mekan ve dış mekan seçimini nasıl rahat olacaksınız ona göre belirliyoruz. İstanbul’da Emirgan Korusu, Belgrad Ormanı, Yıldız Parkı ve Bakırköy Botanik Parkı gibi yeşillik alanlarda sık sık çekim gerçekleştiriyoruz. Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi’nin konsept mekanlarında da çekimler yapıyoruz. Şehir dışı çekimlerimizdeyse Tekirdağ’da Kıyıköy başta olmak üzere çiftlerimizin arzu ettiği her şehre gidiyoruz.

Trashday çekimini ve son zamanlarda çiftlerin gözdesi save the date yani tarihi not et çekimini severek gerçekleştiriyoruz. Düğün belgeseli ve düğün hikayesi çekimlerinde de tüm gün yanınızda oluyoruz. Kına özellikle söz ve nişan çekimleriyse çiftlerimizin bizden en çok talep ettiği çekimler oluyor. Ayrıca drone destekli görüntüleri de içeren düğün klipleri hazırlıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Beşiktaş düğün fotoğrafçısı arayan çiftlerin baskı hizmetleri hakkında ne düşündüğünü iyi biliyoruz. Bu yüzden çiftlerimize paket ve kampanya içeriklerimizle avantajlı baskı hizmetleri sağlıyoruz. Büyük boy albüm, 2 adet aile albümü ve poster hizmetlerimiz arasında. İsterseniz bu hizmetlerden evde nişan çekimlerinizde de faydalanabilirsiniz. Ayrıca çekilen tüm fotoğrafların dijitallerini de size teslim ediyoruz.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren bir ekibiz. Çiftlerin bir çekimde neyi istediğin ve ihtiyaçlarını biliyoruz. Özellikle nişan çekimlerimizle çiftlerimizin düğün dışındaki özel gün fotoğrafçılığını da yapıyoruz. Siz de çekimleriniz için bu özellikleri barındıran düğün fotoğrafçısı İstanbul Avrupa Yakası firması arayışındaysanız aşağıdaki bilgilerden bize ulaşarak arayışınızı sonlandırabilirsiniz. İsterseniz hemen formdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Beşiktaş/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gültekin Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.