Golden-M Yapım Save The Date Düğün Klibi

0212 963 3656

E-posta Gönder

 • Kadıköy, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Dans Eğitmeni

  https://melihaltin.com/hakkimizda/

%20 i̇ndirim

Son gün 30/09/2022

Düğün.com Çiftlerine Özel Eylül Sonuna Kadar Düğün Klibi Çekimleri %20 İndirimle !

Detaylar için bize ulaşın.

Golden-M Yapım Save The Date Düğün Klibi Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Golden-M Yapım Save The Date Düğün Klibi Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Ekip

Golden-M Yapım Save The Date Düğün Klibi Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Dış mekan / Save the date çekimi, Stüdyo / Plato çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü

Golden-M Yapım Save The Date Düğün Klibi Hakkında

Golden-M Yapım Save The Date Düğün Klibi hizmetimizle hayatınızın en özel anılarını bize emanet edebilirsiniz. Çiftlerin büyük beğenisini kazanmış İstanbul düğün fotoğrafçılarının bir araya gelmesiyle oluşan ekibimiz son derece profesyoneldir. Aşk kokacak veya son derece eğlenceli düğün klibinizi bir film tadında çekebilir, size harika anılar hediye edebiliriz. Uzun yıllar geçse bile izlemeye doyamayacağınız bir düğün klibinin başrol oyuncuları olmaya hazır mısınız?

Deneyim

Fotoğrafçılık sektöründeki deneyimlerinin yanı sıra, düğün klibi alanında uzmanlaşmış bir ekibimiz var. Çiftlerimizle bir araya geldiğimizde onlara tecrübelerimizi aktarıyor, tüm detayları ele alarak farklı ve özgün senaryolar tasarlıyoruz. Save the Date klibinizde ister aşkınızı anlatacak, isterseniz de bir macera filmini andıracak renkli kurgulara imza atabiliriz. Golden-M Yapım olarak tüm hizmetlerimizde en güncel teknolojik ekipmanları kullanıyor ve kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Golden-M Yapım’da çiftlerimize stüdyo, plato ve dış mekan çekim hizmetleri sunabiliriz. Elbette uzmanlık alanımız Save the Date çekimleri. Son dönemde sosyal medyada da ilgi çeken bu çekim tarzını deneyebilir, düğün tarihinizi renkli bir şekilde duyurabilirsiniz. Sıradan baskılı davetiyeler yerine başrolünü üstleneceğiniz bir video ile düğün tarihinizi sevdiklerinize ilan etmeniz mümkün.

Düğün kliplerimizi size 3-4 dakikalık veya 45 saniyelik 2 ayrı video şeklinde (4K) teslim ediyoruz. Güleryüzlü ekibimizle hayatınızın en tatlı çekim anılarını deneyimleyeceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Düğün klibi İstanbul’da nerede çekilir derseniz, İstanbul içi ve dışındaki tüm tarihi, doğal veya sahil mekanlarını değerlendirebiliriz. Size özel bir mekanı kullanıp dilediğiniz tarzda bir klip yaratmamız da mümkün. Çekimin yapılmasını istediğiniz tarihten en az 6 hafta önce bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Ek Hizmetler

Golden-M Yapım’da Save the Date Düğün Klibi çekimlerimizin yanı sıra kapsamlı bir yapım, video ve prodüksiyon hizmeti de bulabilirsiniz. Sosyal medya videoları, organizasyon ve tanıtım videoları alanında engin bir deneyime sahibiz. Özel günleriniz için başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz filmler hazırlayabiliriz. Çekimlerimizde istediğiniz açı ve tarzı yakalayabilmek için drone gibi teknik ekipmanlar kullanabilir, taleplerinizi hızlıca karşılayabiliriz.

Golden-M Yapım olarak imza attığımız kurumsal projelerimizde de beğeni topluyoruz. Tanıtım filmleri, reklam ve animasyon filmleri gibi alanlarda ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Ayrıca kamu spotları, belgesel filmler ve eğitim filmleri de hazırlıyoruz. Organizasyonlarınızın ihtiyaçlarını bizimle paylaştığınızda gerekli çözüm ortaklarının temini için çiftlerimize profesyonel destek verebiliriz. Tüm özel ve kurumsal müşterilerimizi mutlu etmek için muhteşem ambiyanslar yaratıyor ve bundan büyük keyif alıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.