Fotoğrafofisim

E-posta Gönder

0212 963 3707

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün hikayesi

Çekim Türleri

Bahçelievler, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 6 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Tercih ettiğiniz her mekanda çekim yapıyoruz.

Hakkında

Mutluluğunuzu, sevdiklerinizle yan yana olduğunuz en güzel anları ölümsüzleştirmek istiyorsanız, Fotoğrafofisim Bahçelievler Fotoğraf Stüdyosu’nda sizi bekliyoruz. Özgün bakı açımız, kaliteli teknik ekipmanımız ve profesyonel ekibimizle düşlerinizi gerçek kılıyoruz.

Uzun zamandır İstanbul fotoğrafçıları arasında yer aldığımız firmamızla pek çok çiftin en özel anlarına eşlik ediyoruz. Objektifimiz eşliğinde gelecekte mutlulukla bakacağınız hatıralar elde etmenize yardımcı oluyoruz. Estetik bakış açımızla mezuniyet, kına eğlencesi, düğün ve nişan gibi özel zamanlarda fotoğraf ile video çekimleri yaparak kendinize ve sevdiklerinize hatıra bırakacağınız her alanda size hizmet veriyoruz.

Sadece dış çekim yapıyoruz. Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek düşlerinizi süsleyen fotoğraf karelerinin ne tür detaylara sahip olduğunu ayrıntılı bir biçimde konuşuyoruz. Her şeyi düşünüyor, planlıyoruz. Kusursuz bir hizmet almanız için ekibimizle birlikte yoğun tempoda çalışıyoruz.

Dış çekimlerde en önem verilen konuların başında çekim mekanı geliyor. İstanbul çekim mekanları açısından oldukça şanslı ve değerli illerimizden biri. İster doğal alanlarda isterseniz de tarihi mekanlarda çekimlerinizi yapabiliyoruz. Çekim yeri seçimi konusunda sizi özgür bırakıyor, kararınıza saygı duyuyoruz.

Çekimleri yaparken netliğin iyi olması için kaliteli ekipmanlar kullanmaya dikkat ediyoruz. Sizi farklı açılardan pek çok kamerayla çekerek elimizde çok sayıda etkileyici karenin olmasını sağlıyoruz. Çekim sırasında içinizden geldiği gibi davranmanızı, içten ve bir o kadar da doğal olmanızı istiyoruz. Nasıl poz vereceğiniz konusunda gerekli gördüğümüz yerlerde sizi yönlendiriyoruz.

Çekimler bittikten sonra görüntülerinizi bilgisayar ortamındaki programlarda düzenleyerek ışık oyunları ve efektlerle istenilen albüm haline getiriyoruz. Tüm hazırlıkları tamamladığımızda ise fotoğraflarınızı orijinal kopyalarıyla birlikte söz vermiş olduğumuz tarihte size teslim ediyoruz.

Siz de Fotoğrafofisim’in şanslı çiftlerinden biri olmak, hizmet içeriklerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adnan Eren

Melek Şenyiğit

 • Telefon: 0212 963 3707
 • Adres: Bahçelievler Merkez Mah , Ömür Sk. No:9, D:1 ışık apt Bahçelievler/İstanbul,

Fotoğrafofisim Yol Haritası

1 yorum


S&Ü

Selin & Ümit

Düğün Tarihi: 06.09.2020

Çok memnun kaldık harika bir ekipsiniz fotoğraflarımıza videoya hayran kaldık aynı zamanda çok eğlendik unutulmaz bir çekimdi ❤️❤️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!