Fotoğrafçı Ozan Yıldırım

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Üsküdar, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Tarihi mekanlar, saraylara, özel evler gibi İstanbul içi her mekanda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Önerilen Firmalar

Ersin Çiçek Photography
133 6 12

Bayrampaşa

Ersin Çiçek Photography

Fotoğraf çekmeye tutkuyla bağlıyız! En unutulmaz anlarınızı farklı ve yarat...

Orient Fotoğraf Ajansı
58 1

Esenyurt

Orient Fotoğraf Ajansı

Biz Kimizİçinde görüntü yönetmeninden dijital pazarlama uzmanına kadar, nit...

Stüdyo İpek Tarabya
15

Sarıyer

Stüdyo İpek Tarabya

Her şeyin kusursuz olmasını isteyeceğiniz düğününüzün belki de en önemli kı...

Hakkında

Güzel anlarınızı fotoğraflayacak fotoğrafçıyı seçerken tanışmanız gerekir. Çünkü sizin en önemli anlarınızı çekecek ve nasıl biri olduğunu bilmeniz gerekir. Biz işin bu kısmını gerçekten önemsiyoruz. Çekimlerimizden önce stüdyomuzda görüşme yapmayı tercih ediyoruz. Böylece yaptığımız işleri, albümlerimizi görme şansları oluyor. Çünkü yüz yüze bakabilmek gerçekten önemli. Bu kesinlikle çöpe atılacak bir gün değil. Diğer bir önemli nokta ise bir hizmet aldığınız zaman hesap soracağınız bir yeri olmasıdır. Bu size güven verir. Bu yüzden bir stüdyomuzun olması konusu olumlu bir etki olarak geri dönüyor bize. Gelip bize hesap soracağınız bir yerimiz var. Çünkü o gün geri gelmiyor ne yazık ki…

Çıraklıktan itibaren yaptığım bu işi profesyonelliğe kadar taşıdım. Uzun yıllar ünlü bir markanın stüdyo müdürlüğünü yaptım. Hatta o dönem dış çekimler daha popüler bile değilken dış çekim gerçekleştiriyordum. Bunun üzerine beş yıl fotoğraf eğitmenliği de yaptım. Daha sonrasında da yaklaşık 10 yıldır hizmet verdiğim stüdyomu açtım. Bir ekiple beraber çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 125 metrekare olan stüdyomuzda düğün fotoğrafçılığı haricinde ünlülerin koleksiyonları, albüm kapakları, konser çekimleri gibi bir sürü iş de yapıyoruz. Gerekirse makyaj setleri kurulup bir klip bile çekiliyor. Kişiye özel çalışıldığı için projelerimizi de ona göre geliştiriyoruz. Birebir görüşme kısmı konusunda gerçekten hassasız. Gerekirse drone ve Jimmy jib gibi ekipmanları kullanarak çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Aslında bunu büyük bir prodüksiyon gibi düşünebilirsiniz. Çiftlerimiz isteğine göre Büyük Ada Turu, Kıbrıs ya da Kapadokya gibi projeleri gerçekleştiriyoruz. Sizin bütçenize göre belirlenen bu projelerde mühim olan profesyonel bir elden çıkmasıdır. Bir iş yapıyorsanız hakkını vermelisiniz ki yaptığınız işe değsin. Profesyonellik söz konusu olduğunda da böyle olmalıdır zaten. Profesyonel düğün fotoğraflarınız olsun istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

Ozan Yildirim

 • Adres: Çengelköy

Fotoğrafçı Ozan Yıldırım Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.