Foto Yıldız

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Yıldız Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Yıldız Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Yıldız Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Yıldız Hakkında

Yepyeni bir hayata başladığınız düğün gününüzü yıllar sonra bile unutmak istemezsiniz değil mi? İşte bu anları ölümsüzleştirmek ve yarınlara en iyi şekilde aktarmak için tercihinizi Foto Yıldız’dan yana kullanmalısınız! Neden mi?

1998 yılından beri fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Deklanşöre bastığımız ilk andan beri çiftlerimizin yüzündeki tebessüme ulaşmayı hedefliyoruz. Bunun için de istek ve beklentilerinizi ön planda tutuyor, ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde karşılıyoruz.

Fotoğraflarınızı dilediğiniz çekim türüyle gerçekleştirebiliyoruz. Konsept çekimleri ve dış çekimlerin yanı sıra sevdiklerinize düğün tarihinizi fotoğraf ya da videolar ile duyuracağınız save the date çekimleri, düğünden sonra gelinlik ve damatlığın kirlenmesini umursamadan yapılan trash day çekimleri, düğün gününüzün sabahından başlayan ve en özel anları küçük klipler ile kaydettiğimiz düğün belgeseli, düğün hikayesi ve düğün klibi gibi pek çok imkanı uzmanlıkla sunuyoruz. Yaşadığınız mutluluk ve heyecan, hissettiğiniz sevgi ve bağlılık gibi tüm duyguları sonsuza taşımak için sabırsızlanıyoruz.

Fotoğrafçılığa olan ilgimiz ve merakımız sayesinde kendimizi her alanda geliştiriyor, her özel anınızda yanınızda olmayı hedefliyoruz. Düğünler dışında söz ve nişan, kına, doğum günü, toplantı ve bunun gibi pek çok farklı gün için biz tercih edebilirsiniz. Tüm bu çekimler için son model teknolojik ekipmanlar tercih ediyor, 3CCD teknolojisi ve ışık sistemli dijital kameralar kullanıyoruz.

Bizi Çekmeköy fotoğrafçılarından farklı kılan en önemli özelliklerimizden biri de çiftlerimize aynı zamanda düğün organizasyonu hizmeti de sunabilmemiz! İhtiyacı olan çiftler için detaylı bir planlama yaparak düğünlerini organize edebiliyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün fotoğraflarınız için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Mutluluğunuza şahit olmak ve kusursuz çekimler ile hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.