Foto Turan Mimaroba*

Foto Turan Mimaroba
Modern, doğal ve pozdan uzak tüm gün hikayesi, limitsiz fonlar ve keyifli pozlar ile küçük bir gezinti tadında dış mekan fotoğrafları ya da klasik, artistik ve alternatif poz seçenekleri ile stüdyo fotoğrafları... Siz seçin, biz sizin için renkli bir hikayeye dönüştürelim...

"Geriye kalan sadece fotoğraftır!"

Bu felsefe ile yola çıkan ve modern fotoğrafçılığın tüm alanlarında hizmet veren firmamız beklentilerinizin ötesinde müşteri memnuniyeti sunmayı amaç edinmiştir.

Foto Turan Mimaroba, İstanbul ili ve çevre illerde Nişantaşı merkez ve Beylikdüzü şubesiyle sizlere hizmet veren ve profesyonel fotoğrafçılardan oluşan bir kuruluştur. Firmamız bünyesinde modern düğün hikayesi fotoğrafları, dış mekan fotoğrafları ve stüdyo poz fotoğrafları çekilmektedir. 1917 yılında kurulan ve Türkiye'nin en eski fotoğrafçısı ünvanını elinde bulunduran Foto Turan, geride kalan 94 yıl içerisinde İsmail Dümbüllü'den Müzeyyen Senar'a, Hamiyet Yüceses'ten Münir Nurettin Selçuk'a, Hazım Körmükçü'den Zeki Müren'e kadar bir çok şöhreti de fotoğraflamıştır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Foto Turan Mimaroba ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Foto Turan Mimaroba hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap