• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Reşat Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Foto Reşat Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Reşat Sıkça Sorulan Sorular

Foto Reşat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Reşat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Foto Reşat ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Reşat ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Reşat şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Reşat şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Reşat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Reşat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Reşat hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Reşat aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, trashday, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Reşat Hakkında

En mutlu olduğunuz anlarınızda Foto Reşat yanınızda! Gelin, hissettiğiniz ve yaşadığınız bu özel duyguları profesyonel bir şekilde ölümsüzleştirelim. Kalitemiz ve deneyimlerimizi en iyi şekilde kullanarak yıllar sonra bile tebessümle bakacağınız fotoğraf kareleri oluşturuyoruz.

Deklanşöre basmaya başladığımız ilk günden itibaren birbirinden güzel ve şık fotoğraflar çekmeyi hedefliyoruz. Bunu yaparken çiftlerimizin istekleri, beklentileri ve ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduruyor, onlara hayal ettikleri fotoğraf karelerini sunmayı amaçlıyoruz. Bunun için de dikkat ettiğimiz bazı noktalar bulunuyor. Mesela kendimizi sürekli geliştiriyor, fotoğrafçılık sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Aynı zamanda konseptler, trendler ve çekim türleri ile ilgili her şeye hakim oluyoruz. Ekipmanlarımızı sürekli yeniliyor, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekiyoruz.

Son yıllarda sıklıkla tercih edilen dış mekan çekimlerini yakından takip ediyor, çeşitli araştırmalar yapıyoruz. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerine gidiyor, keşfedilmemiş noktaları da çiftlerimize öneriyoruz. İsterseniz renkli çiçeklerin bulunduğu yemyeşil bir bahçe, isterseniz boğaz manzarasının en güzel gözüktüğü yerler, isterseniz denizin ayaklarınıza vurduğu eşsiz bir sahil isterseniz de tarihi noktalar. Düğün fotoğraflarınız için nerede olmak isterseniz, orada olacağız!

Çekimlerde konsepte uygun aksesuarlar temin ediyor, çiftlere bu hizmetimiz sayesinde benzersiz fotoğraflar sunuyoruz. Gelinler için bir taç, çiçek ya da balon, damatlar için yaka çiçeği, arka plan için ise tüller ve çiçeklerle süslenen bir platform veya salıncak imkanı sağlayabiliyoruz.

Pendik fotoğrafçılarından farklı olarak her çiftimizin isteklerini yerine getiriyor, düğün fotoğrafları için Türkiye’nin her yerine gidebiliyoruz. Mutluluğunuzu sağlayacak bu hizmetimiz için sizden istediğimiz; planladığınız çekim gününden en az 1 ay önce bizimle iletişime geçmek. Böylelikle detaylı bir hazırlık süreciyle birlikte bu özel günü ölümsüzleştiriyoruz.

Hayatınızdaki bu özel anları Foto Reşat farkıyla ölümsüzleştirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kurtköy, Ankara Cd. No:321/B, 34930 Pendik/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.