Foto Öz İstanbul Color

0850 241 1770

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Hayır

Stüdyo Çekimi

Büyükçekmece, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün klibi, Düğün hikayesi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Levent Yıldız Photography
182 8 16

Küçükçekmece

Levent Yıldız Photography

Aşkınızı taçlandırmak için kararınızı verdiniz ve mutlulukla geçecek günler...

Aras Medya
57 5 11

Ataşehir

Aras Medya

Hayatınızın en ozel ve guzel anını yaşıyorsunuz , herşey kusursuz olmalı . ...

Yüşa İpek
286 56 29

Beyoğlu

Yüşa İpek

Yüşa’nın masalsı ve romantik tarzı, gelinleri kendine çeken en büyük etkenl...

Hakkında

Sevdiğiniz kişi ile geçireceğiniz yeni hayatınızı kutlayacağınız düğününüzde yaşanan anları en güzel açılardan kaliteli ekipmanlar kullanarak ölümsüzleştirecek bir düğün fotoğrafçısı mı arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise size Foto Öz İstanbul Color’ın kaliteli hizmet yelpazesinden bahsetmek istiyoruz! 25 yılı aşkın süredir fotoğrafçılık alanında hizmet vermenin getirdiği tecrübe ile en güzel açılardan en değerli anlarınızı kayıt altına alıyoruz. Fotoğraf çekmenin sanat işi olduğunu çektiğimiz fotoğraflardan anlayabilirsiniz. İşimizi büyük bir sevgi ve titizlikle yapıyoruz. En büyük motivasyon kaynağımız ise siz değerli çiftlerin fotoğraflarını çekerken yüzlerinizde oluşan gülümseme…

Düğününüz öncesi, sırası ve sonrasında pek çok farklı türde çekimler gerçekleştiriyoruz. Bu çekimler arasında en çok ilgi görenlerden biri save the date çekimlerimiz oluyor. Öz İstanbul Color Büyükçekmece olarak düğün tarihinizi sevdiklerinize duyurabileceğiniz bu çekimlerde size dış mekân önerilerinde bulunuyoruz. Kararlaştıracağımız mekânda yaratıcı ekibimiz ile birlikte en özgün fotoğraf karelerini yakalıyoruz. Bu fotoğraflara düğün tarihinizi de ekliyoruz ve siz de bu fotoğrafları sevdiklerinize yollayarak düğün tarihinizi kaydetmelerini ve katılmalarını isteyebiliyorsunuz. Düğününüz sırasında yaşanan en eğlenceli ve duygusal anlardan oluşan düğün klibi çekim türümüzde ise arka fonda sevdiğiniz şarkı eşliğinde bir kısa film oluşturuyoruz. Düğününüzü daha detaylı olarak kayıt altına aldığımız düğün gününüzün tüm detaylarını içeren kayıtlara ise düğün hikayelerimizde ulaşabilirsiniz. Böylece aradan yıllar geçse de düğününüzü aynı o günde olduğu gibi tekrardan yaşayabilirsiniz. Trash day çekim türünde ise düğün tarihinizden sonra güzel bir ortamda oldukça eğlenceli ve bol kahkahalı bir çekim yapıyoruz.

Hayatınızın en önemli anlarını sonsuzlaştırmak için Foto Öz İstanbul Color’ı tercih ediyorsanız ve İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatları arasında en uygun olanlara ulaşmak istiyorsanız bizimle irtibata geçmek oldukça kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

 • Telefon: 0850 241 1770

 • Adres: Dizdariye Mahallesi, Atatürk Caddesi Ihlamur Sokak, No: 7/A Büyükmekmece / İstanbulYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.