Foto Murat

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Murat Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Foto Murat Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Murat Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Murat Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Murat Hakkında

Yaşadığınız tüm duyguların en iyi şekilde düğün fotoğraflarınıza aktarılmasını istiyorsanız, adresiniz Foto Murat olmalı! Uzun yıllardır bu işi yapıyor, çiftlerimizin her aşamada memnuniyetlerini sağlıyoruz. Siz deklanşörün önünde, biz de arkasında olduğumuz sürece hayallerinizin bile ötesinde fotoğraflara sahip olmak an meselesi!

Nasıl fotoğraflara sahip olmak istediğinizi öğrenmek için önce sizinle bir ilk görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşmede tanışıyor, tarzınızı, zevklerinizi, gelinlik – damatlıklarınızı, istediğiniz konsept ve mekanları öğreniyoruz. Çekimlerin gününü, saatini ve türünü belirlemeden önce bu detayları öğreniyor, hiçbir aksaklık ya da sorun yaşanmaması için tüm detayların üstünde duruyoruz.

Pek çok farklı çekim türünü çiftlerimize sunabiliyoruz. Dilerseniz stüdyomuzda istediğiniz bir konsept ile çekimler gerçekleştirebiliyor, dilerseniz de dış çekimlere imza atabiliyoruz. Dış çekimlerde ise birlikte karar verdiğimiz mekana uygun konseptler oluşturabiliyor, ya da drone çekimlerine imza atabiliyoruz. Siz bu özel anlarınızı nasıl ölümsüzleştirmek isterseniz, biz de o doğrultuda çalışıyoruz. Foto Murat ile kendinizi ayrıcalıklı hissetmeye hazır olun.

Fotoğrafçılığa olan merakımız sayesinde pek çok farklı konuda da uzmanlaştığımızı belirtelim. Bir ürün, katalog ya da menü fotoğrafçılığı da yapabiliyor, bu taleplerinizi de eksiksiz bir şekilde yerine getirebiliyoruz.

Farklı tarzda, farklı renkte ve farklı boyutta pek çok albüm seçeneğiyle de çiftlerimizin yüzünü güldürüyoruz. Benzersiz fotoğraflarınızı nasıl bir albümde saklamak isteyeceğinize karar vermek ise bu işin en keyifli süreci!

Bizi Maltepe’deki fotoğrafçılardan ayıran en önemli özellik ise vosvos kiralama imkanımızın da bulunması! Evet, yanlış duymadınız. Dilerseniz gelin arabası hizmeti için kullanabiliyor, dilerseniz de fotoğraflarınızda bir dekor olarak tercih edebiliyorsunuz. Tüm süslemeleri de tarafımızdan bizzat gerçekleştiriliyor.

Tüm bu bilgiler doğrultusunda düğün fotoğraflarınız için Foto Murat farkını yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken tek bir şey var; o da bize ulaşmak! Bunu da sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.