Foto Hayat Bahçeşehir

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Hayat Bahçeşehir Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Hayat Bahçeşehir Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Hayat Bahçeşehir Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Hayat Bahçeşehir Hakkında

Düğün fotoğraflarınız ve videolarınız içerdikleri tüm özel duygularla şüphesiz ki en değerli anılarınızdır. Böylesine değerli olan düğün anılarınız için gelin işinizi şansa bırakmayın ve Stüdyo Hayat Bahçeşehir’in profesyonel ekibi ve fark yaratan hizmetleriyle kusursuz bir düğün albümüne sahip olun.

Öncelikle işimize karşı profesyonel duruşumuzun bir getirisi olarak çekimlerinizde son teknoloji ekipmanlar kullandığımızı bilmenizi istiyoruz. Drone ile havadan yaptığımız çekimlerle aşkınızı nefes kesici manzaralar eşliğinde ölümsüzleştiriyoruz. Çekimlerinizde profesyonel lensler ve ışıklandırmalar kullanarak düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda en küçük detaydaki güzelliği bile kaçırmıyoruz. Bünyemizde bulunan her bir ekip arkadaşımız alanında eğitim almış profesyonel fotoğrafçılarımız ile her türlü çekim tekniğini ve ışığı ustalıkla kullanarak eşsiz karelere imzamızı atıyoruz.

Düğün fotoğraflarınız aşkınızı anlatan özel anılarınızdır. Bu nedenle düğün çekimlerinize başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmelerde sizinle tanışıyor, düğün çekimlerinize dair isteklerinizi öğreniyor ve çekimlerinizin yapılacağı lokasyonu belirliyoruz. Çekimlerinizi tamamen size öğrendiğimiz bilgiler doğrultusunda size özel olarak gerçekleştiriyoruz. Çekimleriniz boyunca sıradan konseptlerin ve pozların dışına çıkarak her detayıyla sizi ve aşkınızı yansıtan çekimler yapıyoruz.

Çekimlerinizi ister tarihi bir mekanda isterseniz de maviliklere doğru eşsiz karelerle bir kumsalda gerçekleştirebiliyoruz. Dilerseniz son derece profesyonel ekipmanlarla donattığımız stüdyomuzda da aşkınızı ölümsüzleştirebiliyoruz. Bu sayede hava koşulları konusunda endişelenmenize gerek kalmadan çekimlerinizi yapabiliyoruz.

Düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapıyoruz. Yaptığımız profesyonel ve sinematik çekimlerle düğün gününüzden yaşayan anılara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Siz de yıllar sonra bile her baktığınızda sizi o özel anlara tekrar döndürecek canlılıkta düğün fotoğraflarına ve videolarına sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Foto Hayat Bahçeşehir Başakşehir hakkında daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Foto Hayat Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Avni Akyol Bulvarı Sofa/Bahçeşehir/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.