Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Foto Hakan

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Hakan Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Foto Hakan Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Hakan Sıkça Sorulan Sorular

Foto Hakan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Hakan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Foto Hakan ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Hakan ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Hakan şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Foto Hakan şehir dışında hizmet vermiyor.

Foto Hakan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Hakan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Hakan hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Hakan aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Hakan Hakkında

Her baktığınızda aşkı, sevgiyi, heyecanı ve birbirinize olan bağlılığı göreceğiniz düğün fotoğraflarına hazır mısınız? Foto Hakan olarak bugüne kadar çiftlerimizin en özel anlarını kaydettik. Kalite standardımızı artırarak, deneyimlerimizin de üstüne koyarak Küçükçekmece’de hizmetlerimize devam ediyoruz. Fotoğraflarınız ile ilgili hayal ettiğiniz ne varsa, gerçeğe dönüştüreceğiz.

Çekimlerinizi gerçekleştirmeden önce karşılıklı olarak görüşüyor, istek ve beklentilerinizi konuşuyoruz. Nasıl fotoğraflar istediğinizi, tarzınızı ve zevklerinizi öğreniyor, sizlere ne gibi imkanlar sunabildiğimizi anlatıyoruz. Tüm bu detayları planladıktan sonra da çekim gününü, saatini, konseptini ve yerini belirliyoruz. Bu süreci en iyi şekilde yönetebilmek için tüm aşamaları çiftlerimizle paylaşıyoruz. Böylelikle herhangi bir aksaklık ya da aklınızda soru işareti kalmıyor.

Çekimleri gerçekleştirirken keyifli saatler yaşamanızı amaçlıyoruz. Bunun için de güler yüzümüz ve samimiyetimiz ilk görüşmede olduğu gibi çekimlerde de devam ediyor. Yaşadığınız stresi tamamen ortadan kaldırmak ve kendinizi evinizde olduğunuz kadar konforlu hissetmenizi sağlamak bizim en önemli görevimiz! Bunun için de ekibimiz ile birlikte gülüyor, enerjimiz ile sizi rahatlatıyoruz.

Özellikle dış çekim konusunda sürekli araştırma yapıyor, çiftlerin İstanbul’da en çok tercih ettiği mekanları tavsiye ediyoruz. Dilerseniz yemyeşil bir bahçede, dilerseniz upuzun bir sahilde, dilerseniz de tarihi köşk ve saraylarda bu anları ölümsüzleştirebiliyoruz. Siz nerede olmak isterseniz, biz de orada olacağız!

Çiftlerimize bir de sürprizimiz var! Çekimlerin yanı sıra sizi özel kılacak hediyelik ürünler de tasarlayabiliyoruz. Bardak, yastık, saat ya da bunun gibi pek çok aksesuarı albümleriniz ile birlikte sunabiliyoruz. Üstelik çok uygun fiyatlarla!

Eğer siz de hakkımızda da daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hakan Fotoğrafçılık farkını her hizmetimiz ile size hissettirmek için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

  • Adres::

    Mehmet Akif, Aşık Veysel Cd. No:90/A, 34307 İkitell-Küçükçekmece/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.