Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Foto Eda

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Eda Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Foto Eda Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Eda Sıkça Sorulan Sorular

Foto Eda düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Eda düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Foto Eda ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Eda ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Eda şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Foto Eda şehir dışında hizmet vermiyor.

Foto Eda düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Eda düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Eda hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Eda aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Eda Hakkında

Yepyeni bir hayata başlamanız için son bir adım kaldı, o da düğününüz! Peki, mutluluğunuzun ve heyecanın bol olduğu bugünü seneler sonra bile tebessümle hatırlamak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise sizi ayrıcalıklı hissettirecek avantajlar ve imkanlarımızdan bahsetmek istiyoruz. Bu kıymetli görevin tüm sorumluluğunu en iyi şekilde taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Fotoğrafçılık mesleğine 1983 yılında başladık. O tarihten beri sayısız çiftin en özel anlarını ölümsüzleştirdik. Hepsinde de kusursuz bir çekim süreci yaşadık, yüzlerini güldürecek fotoğraflar çektik. Bunun sebebi ise her detayda memnuniyetlerini sağlıyor olmamız. 1983 yılından beri değişmeyen tek bir şey var; o da istek ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutan hizmet anlayışımız. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağımızdan ve seneler sonra bile mutlulukla bakacağınız fotoğraflar çekeceğimizden emin olabilirsiniz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için doğru yerdesiniz!

Çekimlerden önce çiftlerimiz ile bir araya geliyor, nasıl fotoğraflara sahip olmak istediklerini öğreniyoruz. Tüm ayrıntıların üstünde tek te duruyor, bu süreci sorunsuz bir şekilde yönetmek için çekim günü, çekim saati, çekim mekanı ve çekim türü gibi her konuyu planlıyoruz. Böylelikle sizin de aklınızda herhangi bir soru işareti kalmıyor.

Düğün fotoğraflarınız için İstanbul’un her yerine gidebiliyoruz. İstanbul dış çekim mekanlarını sürekli araştırıyor, çiftlerin en çok tercih ettiği yerleri öneriyoruz. Tarzınıza ve zevklerinize göre mekan tavsiyelerinde bulunuyoruz. Doğayla iç içe olmak, boğazın büyüsüne en güzel yerden şahit olmak, deniz kenarında ya da İstanbul’un tarihi noktalarında hayallerinizin bile ötesinde fotoğraflar çekmek için sabırsızlanıyoruz.

Kendimizi kısaca tanıttık, imkanlarımızdan bahsettik. Eğer düğün fotoğraflarınız için deneyimlerimiz ve profesyonelliğimizden yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Foto Eda olarak mutluluğunuzda bir payımız olursa, ne mutlu bize!

İletişim

  • Adres::

    Mehmet Akif Mah. Aşık veysel Cad. Zeytin Sok No:4 İkitelli, Atatürk Mah. 325. Sok. No:22/A İkitelli İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.