Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Foto Dijital Sayfa - Tolga Bambal

 • Min. Paket Fiyatı
  3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Foto Dijital Sayfa - Tolga Bambal Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Foto Dijital Sayfa - Tolga Bambal Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Dijital Sayfa - Tolga Bambal Sıkça Sorulan Sorular

Foto Dijital Sayfa - Tolga Bambal düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Dijital Sayfa - Tolga Bambal düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Foto Dijital Sayfa - Tolga Bambal hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Tecrübeli ve profesyonel bir ekibi olan Foto Dijital Sayfa, İstanbul içinde her noktada sizin için keyifle hizmet veriyor. En yeni teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve ekipmanlarımızı güncelliyoruz. Düğün çekimlerinizde, drone kameralarımızı kullanıyoruz. Şık ve sağlam albüm ve baskı çeşitleri sunuyoruz. Görsellerinizi dilerseniz dijital ortamda orijinal kopya olarak size teslim ediyoruz."

Foto Dijital Sayfa - Tolga Bambal ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Dijital Sayfa - Tolga Bambal ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Foto Dijital Sayfa - Tolga Bambal şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Foto Dijital Sayfa - Tolga Bambal şehir dışında hizmet vermiyor.

Foto Dijital Sayfa - Tolga Bambal düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Dijital Sayfa - Tolga Bambal düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 haftadan az içerisinde teslim etmektedir.

Foto Dijital Sayfa - Tolga Bambal hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Dijital Sayfa - Tolga Bambal aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"stüdyo / plato çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Dijital Sayfa - Tolga Bambal Hakkında

En güzel hikayenizi yazacağınız düğün gününüzde, en anlamlı hatıraları oluşturmak için doğru adrestesiniz. İstanbul düğün fotoğrafçısı arayışınızda, sizi anlayacak, rahat bir çekim günü geçirtecek ve fotoğraf çekiminizi kahkaha dolu bir anıya dönüştürecek Foto Dijital Sayfa Tolga Bambal’la tanışmalısınız. Titiz ve çalışkan ekibimiz ve profesyonel anlayışımızla size hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Deneyim

Foto Dijital Sayfa, uzun süredir fotoğrafçılık sektöründe yer alan bir marka. İstanbul Güngören’de bulunan stüdyomuzda fotoğrafa dair aklınızda ne varsa size keyifle sunuyoruz. Düğün dışında, söz, nikah nişan, kına gecesi, sünnet ve aile çekimlerinizi zevkle gerçekleştiriyoruz. Tüm süreçlerde dört dörtlük hizmet ve sıcak bir ekiple çalışmak isterseniz bizimle konuşmadan karar veremeyin.

Çekim Türleri / Mekanlar

Siz değerli çiftimizin istekleri ve hayalleri doğrultusunda çekim organizasyonumuzu yapıyoruz. Çekim formatları içinde düğün hikayesi, düğün klibi veya düğün belgeseli gibi popüler türlerde çalışabiliriz. Yaratıcı konsept çekimler veya katalog çekimleriyle size eşsiz hatıralar bırakabiliriz. İsterseniz son dönemde oldukça popüler olan dış mekan Save The Date çekimleri veya Trash Day çekimleri de yapabiliriz.

Fotoğraf mekanlarımızı sizin zevkinize göre belirliyoruz. Stüdyo veya Plato çekimleri yapabileceğimiz gibi, İstanbul düğün fotoğraf mekanlarını çok iyi biliyoruz. Sizi çok özel doğa alanlarında, şehir içinde tarihi ve turistik lokasyonlarda eşsiz çekim deneyimine davet ediyoruz. Kumsal, nehir ve göl alanlarını da kullanabiliyoruz. Yeşil bir orman veya kır bahçelerinde aşkınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Ek Hizmetler

Tecrübeli ve profesyonel bir ekibi olan Foto Dijital Sayfa, İstanbul içinde her noktada sizin için keyifle hizmet veriyor. En yeni teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve ekipmanlarımızı güncelliyoruz. Düğün çekimlerinizde, drone kameralarımızı kullanıyoruz. Şık ve sağlam albüm ve baskı çeşitleri sunuyoruz. Görsellerinizi dilerseniz dijital ortamda orijinal kopya olarak size teslim ediyoruz.

Mutluluğunuzun taçlandığı bu özel günde, düğün gününüzde yanınızda olmak ve sonsuza kadar saklamak isteyeceğiniz anılar bırakmak en büyük dileğimiz. Hem kaliteli hem makul bütçelerde hizmet vermeyi önemseyen markamız, sizin de hayallerinizi gerçekleştirebilir. Bizimle tanışmak, avantajlı düğün fotoğraf paket bilgisi almak için bize sayfadaki numaralardan ulaşabilir ya da formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Mareşal Çakmak, Abdi İpekçi Cd. No:109B, 34160 Güngören/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Foto Dijital Sayfa - Tolga Bambal Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.