Foto Ay

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Foto Ay Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Foto Ay Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Foto Ay Sık Sorulan Sorular

Foto Ay düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Ay düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Foto Ay hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Ay aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, konsept çekim, düğün belgeseli".


Foto Ay düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Ay düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Foto Ay şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Ay şehir dışında hizmet veriyor.


Foto Ay ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Ay ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Foto Ay Hakkında

Yeni bir hayata attığınız ilk adımınızda yıllar sonrasında bile tebessüme neden olarak fotoğraflarınız olsun istemez misiniz? Foto Ay olarak İstanbul Üsküdar’da faaliyet gösteriyor, mutluluğunuzu ve aşkınızı birebir yansıtan fotoğraflara imza atıyoruz. Üsküdar fotoğrafçıları arasında düğün dış çekimi için çiftlerin tercih ettiği adreslerden biriyiz. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile birlikte çekimlere titizlikle hazırlanıyoruz. Her bir detayı tek kareye sığdırarak başrolü olduğunuz bu mu mutlu hikâyenizi gelin birlikte resmedelim.

Fotoğraf çekmek bizim için bir tutku. O fotoğraf karesinde heyecanlı ve birbirine aşık bir çift var ise işimiz daha da güzelleşiyor. Bizimle ilk iletişiminizde sizi stüdyomuza davet ediyoruz. Çay kahve eşliğinde yaptığımız sohbet esnasında ve tarzınızı anlamaya çalışıyor, ne tarz fotoğraf karesinin içinde bulunmak istediğinizi öğreniyoruz. Geçmiş dönemlerde gerçekleştirdiğimiz gelin ve damat çekimlerden örnekler sunarak çekim tarzımızı anlamanıza yardımcı oluyoruz. Ardından ister düğün günü ister ayıracağınız farklı bir gün için randevu oluşturuyor, heyecanlı bekleyişimiz işte o zaman başlıyor.

Size özel fotoğraflarınızın olması için birbirinden farklı mekân alternatifleri sunuyoruz. Doğanın aşkla buluşmasından ortaya çıkan muhteşem enerjiye bayılıyor, çekimleri genellikle doğada, eşsiz sahillerde, tarihi mekânda mevsim çiçekleriyle çevrili kır bahçelerinde gerçekleştiriyoruz.

Fotoğraf çekimine kuaförde hazırlık aşamasında başlıyor, düğün mekânınıza giriş anınızın da içinde bulunduğu tüm gün çekim gerçekleştiriyoruz. Farklı çekim türünde de çalışmalarımız bulunuyor. Düğün tarihinizi farklı bir şekilde ilân edebileceğiniz save the date, çılgınlar gibi eğlenip doğal pozlar verebileceğiniz trash day çekimi gerçekleştiriyoruz. Çekim sonrasında ise fotoğraf ve videolarınızı kısa sürede orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz.

Üsküdar düğün fotoğrafçısı olarak hayallerinizi gerçekleştirmek için yanınızdayız. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Menderes, Kazım Karabekir Cd. 15a, 34225 Esenler/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Foto Ay Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.