Focus Dijital Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Fatih, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

MK Foto Wedding
106 1 3

Küçükçekmece

MK Foto Wedding

1.000-1.500 TL
Konsept çekim
Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı
135 1 10

Beşiktaş

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

2.000-3.000 TL
Düğün belgeseli
Seher Kandiloğlu
39 9

Eyüp

Seher Kandiloğlu

1.500-2.000 TL
Konsept çekim

Hakkında

Fotoğrafçılık bizim için meslekten öte adeta bir tutku. Focus Dijital Fotoğrafçılık ailesi olarak hayatınızın en özel anlarında size yardımcı olmaya ve anılarınızı ölümsüzleştirmeye hazırız. Beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet sunuyor ve sizi mutlu ediyoruz.

Enstantane, küçük, kısa ama özel anlardır. O özel anları yakaladığınızda artık yaşam boyu unutmayacak şekilde onlarla berabersinizdir. Söz, nişan ve düğün hikayenizi istediğiniz şekilde ölümsüzleştiriyoruz. İster tüm gün yanınızda oluyor isterseniz de sadece kutlama anınızda ekipmanlarımızla size eşlik ediyoruz. Kararı tamamen size bırakıyoruz. Kendinizi nasıl daha rahat hissedecekseniz size onu sunmaya hazırız.

Fatih fotoğrafçıları arasında farklı çalışmalarımız ve özellikle de düğün çekimlerimizle ön plana çıkıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda etkinlikte birbirinden güzel kareler yakalamayı başardık. Çiftlerimizin her seferinde memnuniyetini kazandık. İnanıyoruz ki sizi de mutlu edecek, isteklerinizi eksiksiz olarak albümünüze yansıtacağız. Çekimleri nerede isterseniz orada yapıyoruz. İstanbul çekim mekanları açısından oldukça güzel alternatifleri bize sunan bir şehir. Her yanı neredeyse bir çekim platosu. O nedenle tercih yaparken zorlanmayacağınıza inanıyoruz.

Çekimler esnasında tabii ki kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Yüksek çözünürlüğe ve görüntü kalitesine sahip işlere imza atıyoruz. Çekiminizi yaparken içinizden geldiğiniz gibi davranmanızı istiyoruz. Size tecrübelerimizle yönlendirmelerde bulunuyoruz. Çekim tamamlandığında ise elde ettiğimiz tüm görüntüleri size gösteriyor, içlerinden en beğendiklerinizi bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Albümünüzü kısa sürede oluşturuyoruz. A’dan Z’ye aklınıza takılan tüm soruları bize sorabilirsiniz. Çekimden önce sizinle yapacağımız görüşme esnasında tüm bunları ve daha fazlasını çok daha ayrıntılı bir şekilde konuşuyoruz.

Siz de en özel günlerinizi bizim konseptlerimizle kayıt altına almak isterseniz sayfada bulunan firma iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Evrim Kayhan

 • Adres: KOCAMUSTAFAPAŞA ŞUBESİ Berberşefik Sok. No:49/1 K. M. Paşa - İSTANBUL FINDIKZADE ŞUBESİ Millet cad. No: 77/A Fındıkzade - İSTANBUL

Focus Dijital Fotoğrafçılık Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!