Firma kapanmıştır
Fatih Demir

Fatih Demir Hakkında

Hayatınızın en özel gününde hayatınızın aşkıyla dünyaevine göreceğiniz o büyülü anların eksiksiz bir şekilde kaydedilmesini ister misiniz? Tekrarı olmayacak bu gün için yaptığınız onca hazırlık, harcadığınız mesai ve sahip olduğunuz heyecanının boşa gitmesini hiç istemeyiz. Yıllar geçse de asla unutmak istemeyeceğiniz anlarınızı Fatih Demir imzalı fotoğraflara dönüştürmeye ne dersiniz?

Çok uzun yıllardır fotoğraf sektöründe faaliyet gösteren tecrübeli bir firma olarak şimdiye dek sayısız çiftle bir araya geldik. Stüdyomuz Demirler Fotoğrafçılık Fındıklı semtinde, Maltepe’de bulunuyor. Burada işini severek yapan yetenekli bir ekiple birlikte çalışıyor ve kendimizi geliştirmek için gereken her şeyi yapıyoruz. Hem ekipmanlarımızın son teknoloji ve kaliteli olmasına hem de dünyadaki trendleri talip ederek modern ve güncel bir hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Düğünler haricinde, söz ve nişan merasimleri, evlilik teklifleri, kına geceleri, doğum günleri ve benzeri özel günlerde de aileleri ve çiftleri yalnız bırakmıyoruz.

Geniş kapsamlı hizmetlerimizin yer aldığı ve içeriklerinin değişip farklı bütçelere hitap edebildiği paketlerimiz bulunuyor. Bu paketleri çiftlerimize sunup içeriklerini anlatarak her açıdan onlara en uygununu seçmelerine yardımcı oluyoruz. İstanbul menşeili bir stüdyo olmamıza karşın çiftlerimiz istediği sürede farklı şehirlere de gidebiliyoruz. Stüdyomuz bulunduğu için burada çekim gerçekleştirebildiğimiz gibi hem İstanbul’da hem de Sakarya gibi çevre ilerde dış mekan çekimleri de yapabiliyoruz.

Düğün günü kuaför ve hazırlıktan başlayarak tüm gün çiftimizin yanında olup hem fotoğraf hem de video çekimleri yapıyoruz. Bununla birlikte veya haricen düğünden önce veya sonraki bir günde save the date temalı dış mekan konsept çekimlerini de severek yapıyoruz. Çiftlerimizin mekan seçiminde onlara yardımcı oluyor, plato veya açık doğal alanlarda harika çekimler gerçekleştiriyoruz.

Sevgili çiftlerimiz, hepsi ve daha fazlası için Stüdyo Demirler Fındıklı’da sizi bekliyor. Fatih Demir ve ekibi olarak bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Fatih Demir Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Fatih Demir Sıkça Sorulan Sorular

Fatih Demir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Fatih Demir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Fatih Demir ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Fatih Demir ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Fatih Demir şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Fatih Demir şehir dışında hizmet veriyor.

Fatih Demir ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"MÜŞTERİLERİMİZN TALEP ETTİĞİ BÜTÜN MEKANLARDA ÇEKİM YAPABİLİRİZ."

Fatih Demir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Fatih Demir düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Fatih Demir hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Fatih Demir aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:
"söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, konsept çekim, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Merve & Oğuz

Düğün Tarihi: 05.07.2020

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Gerek ilgi alaka gerek işini profesyonelceBu sitedeki en iyisi diyebilirim diğerlerinden görmediğim fiyat avantajını da unutmamak gerek

Ayşe & Metin

Düğün Tarihi: 15.09.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Metin & Ayşe
Herşey en ince ayrıntısına kadar mükemmeldi . Ne yapacağımız konusunda çok heyecanlıydık ilk kez profesyonel fotoğraf çekileceğimiz için . Kendinizi Fatih Abi’ye bırakın gerisi zaten geliyor. Kendimizi hiç kasmadık çünkü en içten en doğal fotoğrafları yakalamayı seviyor Fatih...
devam 

Esin & Okan

Düğün Tarihi: 13.11.2019

Bundan 1 yıl önce düğün fotoğrafımız için Stüdyo Demirler’den Fatih Bey ile anlaştık çekim gününe kadar nasıl olacağı nasıl geçeceğine karşı kafamızda soru işaretleri vardı fakat çekim günü gelince sabahtan akşama kadar o kadar eğlenceli o kadar güzel bir çekim yaptık. Kendi adıma söylememiz... devam 

Nora & Zaid

Düğün Tarihi: 14.08.2019

thank you for the amazing photoshoot highly recommended :)

Elif & Burak

Düğün Tarihi: 08.06.2019

Fatih bey i yıllardır tanıyoruz. Hem kına hem de düğün fotoğraflarımızı fatih bey ve ekibi çekti. Çektikleri fotoğraflar bizim ve çevremiz tarafından çok beğenildi. Ekibine ve kendisine özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Tavsiye edeceğimiz tek fotoğrafçı..

Zülal & Ali

Düğün Tarihi: 11.05.2019

Fatih bey öncelikle size ve ekibinize çok teşekkür ederiz göstermiş olduğunuz ilginiz fotoğraftan da bellidir istediğimiz gibi fotoğraflar çektiniz, çok özen gösterdiniz. Çok memnun kaldık iyi ki sizleri tanıdık ve sizlerle mutlu günümüzü paylaştık sizler bizi daha da mutlu ettiniz 🙏
Özenle...
devam 

Burcu & Yusuf

Düğün Tarihi: 04.03.2019

Çıktığımız bu heyecanlı yolda, bizi en stresli zamanımızda o kadar güzel rahatlattız ki herșeyiyle muhteșem bir çekim oldu.
Sizin profesyonelliginiz ve samimi içten haliniz, bizi sizlerden çok memnun bıraktı.
Herșeyiyle elinize emeginze saglık, biz sizleri çok sevdik. Teșekkürler studyo...
devam 

Esra & Tolga

Düğün Tarihi: 23.02.2019

Çalışanlar olarak ve fatih beyin ilgisi çekimlerde çok iyiydi gerekse mekan seçimleri gerekse pozlarda çok alakaliydi çevremdeki insanlara gözüm kapalı tavsiye edeceğim bir yer. Her şey için teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.