Evrensel Ajans

Mesaj Gönder

0212 963 17 48

E-posta Gönder

 • Beylikdüzü, İstanbul.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Evrensel Ajans Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Evrensel Ajans Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Evrensel Ajans Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Evrensel Ajans Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday, Stüdyo / Plato çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Kır düğünü konseptleri platolar İstanbul'un tarihi yerleri düğün mekanlari

Evrensel Ajans Hakkında

Yeni kuruluşumuzla kısa sürede beğeni toplayarak çiftlerin en çok tercih ettiği Beylikdüzü düğün fotoğrafçıları listesinde yerimizi aldık. Özel günlerinizi en güzel şekilde yaşamak ve değerli anların en profesyonel yansımaları için Evrensel Ajans’ı tercih edebilirsiniz. Fotoğrafçılığı bir sanat olarak görüyoruz ve bu sanatı en iyi şekilde icra ediyoruz. Benzersiz düğün fotoğrafları ve video çekimlerinizi sevdiklerinize gösterirken “İyi ki!” demek istemez misiniz?

Deneyim

Fotoğrafçılık piyasasının üstünde bir iş yapıyoruz. Özellikle drone çekimlerimizde iddialıyız. Bu alanda çok büyük ve önemli isimlerle çalıştık. Düğün fotoğrafçılığını bambaşka bir özenle ele alıyor ve tecrübelerimiz sayesinde çiftlerimizin beklentilerini ve isteklerini doğru analiz edebiliyoruz. Önceliğimiz her zaman sizi gülümsetecek fotoğraf kareleri yaratmak. Bu nedenle teknolojiyi ve trendleri yakından takip edip işimize en iyi ekipmanlarda ve tekniklerle entegre ediyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

İstanbul düğün fotoğrafçısı hizmeti en iyi kimden alabilirim diyorsanız, sizi de Evrensel Ajans’a bir kahvemizi içmeye ve tanışmaya bekleriz. Gelin, size biraz işlerimizden bahsedelim. Bizi ziyarete geldiğinizde size işlerimizi anlatıyor, albümlerimizden ve çalışmalarımızdan örnekler gösteriyoruz. Aklınıza gelebilecek tüm moda konseptlerin yanı sıra düğün belgeseli, düğün hikayesi ve klibi çekebiliriz. Katalog çekimlerimiz de çiftlerimizin beğenisini topluyor.

Nasıl bir çekim istediğinize, fotoğraf karelerinde görmek istediğiniz pozlara ve elbette dış çekimlerin mekanlarına birlikte karar veriyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda stüdyoda veya platoda çekim yapabiliriz. Dilerseniz İstanbul’un en büyülü tarihi mekanlarını, sahilleri ve daha pek çok özel noktayı çekimlerimiz için kullanabiliriz. Birlikte şehir dışına çıkabilir ve bu yolculuğumuzda size araç tahsis edebiliriz.

Önemli olan hayalinizdeki özgün kareleri ve düğün belgeselini yakalamak. Düğün günü ve öncesi çekimlerinizi daha sağlıklı bir şekilde planlayabilmemiz için aklınızdaki tarihten en az 1 hafta önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Özellikle düğünlerin yoğun olduğu yaz dönemlerinde biraz daha erken davranmanızı da rica ediyoruz. Arzu ederseniz Save the Date ve Trash Day gibi eğlenceli çekimlere de imza atabiliriz.

Ekipman

Klasik düğün fotoğrafçılarından çok daha farklı ve kaliteli bir hizmet vermek için ekipmanlarımızı sürekli olarak yeniliyor ve teknolojik gelişmeleri ilgiyle takip ediyoruz. Düğün çekimlerimizde ağırlıklı olarak drone ve Gopro kullandığımızı söyleyebiliriz. Fotoğraf çekimlerimizde farklı lenslerde farklı makinelerle çalışmayı tercih ediyoruz. Çiftlerimizin konsept ve çekim taleplerini yerine getirmek için Jimmy jib kamera da temin edebiliriz.

Baskı Hizmetleri

Evrensel Ajans’ta sizin için birbirinden farklı albüm alternatifleri hazırladık. Albüm paketlerimizde cep, aile ve değişik boyutlardaki albümlerimiz yer alıyor. Beğendiğiniz özel fotoğraflar olduğunda, evinizin en güzel köşesini süslemek için kanvas tablolar hazırlayabiliriz. Orijinal kopyaları ortalama 1 hafta içinde size teslim ediyoruz. Baskı hizmetimizi de diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi yüksek kalitede ve profesyonel bir anlayışla sunmayı da ihmal etmiyoruz.

Düğün çekimleri için bizi tercih eden çiftlerimiz işimizin kalitesinden ve enerjimizden her zaman beğeniyle söz etti. Ayrıca size sadece profesyonel bir düğün fotoğrafçısı hizmeti vermenin yanı sıra, erken ödemelerde avantajlar sağlayarak bütçenize de destek oluyoruz. Tüm bu ayrıcalıklarımızla ilgili bilgi almak için sayfanın altındaki Evrensel Ajans iletişim bilgilerimizi kullanabilir veya yandaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0212 963 17 48
 • Adres:

  Sahil mahallesi Marmara cad.yesilkent sitesi Beylikdüzü istanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.