Evet Derken Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Evet Derken Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Evet Derken Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Evet Derken Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Evet Derken Photography Hakkında

En değeli anlarınızı ölümsüzleştirmek için çalışan profesyonel fotoğraf sanatçılarımız ve Evet Derken Photography ailesiyle tanışın! Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde fark yaratan bir hizmet anlayışı, kusursuzluk ilkesi ve kaliteden ödün vermeyen çalışma düzenimizle İstanbul’da faaliyet gösteriyoruz. 12 kişilik genç ve dinamik ekibimizle birlikte tasarladığımız benzersiz çekimlerde güzelliğinize ışık tutuyor, tüm güzel duygularınızı fotoğraf karelerine yansıtıyoruz… Nasıl mı? Anlatalım:

İstanbul dış çekim fotoğraflarınız için düğün öncesi harekete geçiyoruz. İstediğiniz dış çekimleri belirliyor, plan yaparak her şeyin eksiksiz olmasını sağlıyoruz. Çekim türleri, tarzınızı yansıtan konseptler ve mekan seçimleriyle hazırlık sürecini yürütüyoruz. Save the date, düğün günü çekimleri, detay çekimleri ve trash day için farklı konseptler de belirliyoruz. Endişelenmeyin, zamanınızın kısıtlı olduğunu ve her anı verimli kullanmamız gerektiğini de biliyoruz. Bu yüzden anlaşma sağladıktan sonra; ekipman seçimini son teknoloji kamera ve teknik alt yapı ile tamamlıyoruz. Her konsepte ve çekim mekanına uygun ekipmanları belirlemeye büyük bir özen gösteriyoruz.

Deklanşöre her bastığımızda farklı bir kare ile arşivinizin kıymetli parçalarını oluşturuyoruz… Doğal çekimler tasarlayarak ışığı en iyi şeklide kullanıyor, güzelliğinizi ortaya çıkarak açıları yakalamayı da ihmal etmiyoruz. Uzun yıllar boyunca eskimeden saklayacağınız kareleri capcanlı renklerle kaliteli baskılara dönüştürüyoruz. Albümleriniz de yanı kaliteden kareler ve özel olarak stilize ettiğimiz yeni nesil çalışmalar içeriyor. Düğün günü boyunca kaydettiğimiz görüntüleri merak ediyorsanız, özel tekniklerle montajlıyor ve sinematik videolarınızı farklı sürelerde sosyal medya klipleri haline getiriyoruz. Düğün hikayeniz ise, tüm detaylarıyla özel anlarınızı kapsayan bir video çalışması olarak teslim edilmek üzere hazırlanıyor…

Evet Derken Photography ailesi olarak harikulade çalışmalarımızla İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yerimizi alıyoruz! Şehir dışında ve yurt dışında dış mekan çekimleri tasarlamak isterseniz de yanınızda oluyoruz. Şimdi, yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak fiyat teklifleri ve detaylı bilgi talep etmek!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.