Esengül Alıcı

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Esengül Alıcı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Esengül Alıcı Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekibiniz var mı?
Hayır

Esengül Alıcı Sık Sorulan Sorular

Esengül Alıcı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Esengül Alıcı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Esengül Alıcı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Esengül Alıcı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, trashday, düğün belgeseli, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi".


Esengül Alıcı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Esengül Alıcı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Esengül Alıcı ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Ücretli olmayan yerlerde ve ücreti çiftin ödediği yerlerde çekim yapabiliyorum."


Esengül Alıcı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Esengül Alıcı şehir dışında hizmet veriyor.


Esengül Alıcı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Esengül Alıcı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Esengül Alıcı Hakkında

Yıllarca bakmaya doyamayacağınız, sevdikelerinize ve belki ilerde çocuklarınıza gösterirken o güzel güne döneceğiniz düğün fotoğraflarınız olsun ister misiniz? “Evet” dediğinizi duyar gibiyim. 10 yılı aşkın tecrübem sayesinde birçok çiftin mutluluğuna, hüzünlerine, tatlı telaşlarına tanıklık ettim. Düğün fotoğrafçılığı sektöründe karşılıklı anlaşmanın, dinlemenin çok önemli olduğuna inanıyorum. Fotoğrafçılık kariyerime düğün salonlarında fotoğrafçılık yaparak başladım ve sonra sokak fotoğrafçılığı, photoshop gibi çeşitli eğitimler alarak kendimi geliştirdim. Edindiğim deneyimler sayesinde Tuzla Belediyesi’nin düzenlediği Şehir ve Çocuk konulu yarışmada “Yeşeren fidan” isimli fotoğrafımla ikincilik ve Van Belediyesi’nden aldığım ikincilik ödülleri olmak üzere ulusal ve uluslararası 20’den fazla fotoğraf alanında ödüllere layık görüldüm. Severek yaptığım bu meslekte takdir görmek ve insanların mutluluğuna şahitlik etmek beni çok mutlu ediyor. Şimdi dilerseniz sizlere sağlayabileceğim hizmetlerden bahsedeyim:

Gaziosmanpaşa düğünlerinin yanında Türkiye’de istediğiniz ilde hayalinizdeki çekimleri gerçekleştirebilirim. Fotoğrafların çekileceği mekana da tamamen sizinle beraber karar veriyoruz. Hayatı doyasıya yaşayan çiftlerle beraber dalgaların arasında çekimler yapabildiğimiz gibi; zarafet ve romantizmden yana olan çiftlerimiz için doğanın kalbinde, harika bir gün batımı manzarasında çekim yapabiliyoruz. Bunun için benimle yaklaşık 4 hafta önceden iletişime geçebilirsiniz. Sadece hafta sonu çekim yapıyorum ve fotoğraflarınız ile sizi orjinal kopyalarıyla beraber 4 hafta içinde kavuşturabiliyorum.

Yaptığım çekim türlerini merak ediyorsanız; düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trash day, nişan çekimi ve doğum çekimleri gibi birçok türde çekim yapabiliyorum. Yani dilerseniz düğününüzden sonra da sizi yalnız bırakmayıp heyecanınızı paylaşmaya devam ediyorum.

Siz de düğün hazırlıklarınız içinde fotoğraf çekinme sürecini keyifli geçirmek, sevdiklerinizle beraber yıllarca mutlulukla saklayacağınız düğün fotoğraflarınızın olmasını isterseniz ben, Esengül Alıcı ile iletişime geçebilirsiniz. Hakkımda daha fazlasını öğrenmek veya düğün fotoğraf fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

  • Adres:

    Gaziosmanpaşa,Istanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Esengül Alıcı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.