Esat Abayt Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Esat Abayt Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Esat Abayt Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Esat Abayt Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Esat Abayt Photography Hakkında

Ömrünüzde bir kez yaşayacağınız anların belgelenmesini, profesyonel ellere teslim etmek istiyorsanız; Esat Abayt Photography olarak hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Hayatınız boyunca tebessümle bakacağınız bu kıymetli hatıraları çocuklarınıza gösterirken aynı heyecanı tekrardan yaşayacaksınız. Bu alanda uzmanlaşmış ekibimizle, yanınızda olup mutluluğunuza ortak olmak için buradayız. Hadi başlayalım!

Anne ve babanızın düğün fotoğrafları gibi fotoğraflarınızın olmasını istiyorsanız, stüdyo çekimlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca İstanbul dış çekim fotoğrafçıları arasında yer aldığımızı da belirtelim. Her detayı önceden planlamak için çekimlerden önce bir ön görüşme yapıyoruz. Bu sayede konseptlere karar verip ekipmanlarımızı hazırlayabiliyoruz.

Peki dış mekanda yapacağımız fotoğraf çekimlerini nerede yapalım? Doğanın doğallığını arka fon yapacağımız bir orman mı, yoksa eski medeniyetlerin ev sahipliği yaptığı tarihi bir mekan mı? Kararınızı verin ve gerisini profesyonel ekibimize bırakın! Mekan konusunda herhangi bir kısıtlamamızın olmadığını da söyleyelim. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine sizinle birlikte gelebiliriz. Bu arada, düğün günü yaşadığınız heyecanları, mutluluğunuzu ve her anı kayıt altına almayı da ihmal etmiyoruz. O değerli anları en iyi şekilde ölümsüzleştirmek için titiz bir çalışma yürütüyor, düğün hikayenizi montajlayarak özel olarak tasarlıyoruz. Ömrünüz boyunca saklayacağınız fotoğraflarınızın kalitesini kaybetmemesi için son teknolojiyle üretilmiş ekipmanlar kullanıyoruz.

Sadece gelin damat çekimleri yapmıyor; profesyonel anlamda, reklam, tanıtım filmi, etkinlik ve klip çekimleri de yapabiliyoruz. Tabii tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için çekimlerinizden en az 2 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylece size özel konseptler oluşturmamıza da yeterli vakit ayırabiliriz.

Sunduğumuz hizmetleri çok beğendiyseniz ve hemen düğün fotoğrafçısı İstanbul fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.