Erol Dijital Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Erol Dijital Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Erol Dijital Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Erol Dijital Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Erol Dijital Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün fotoğraflarınız için işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız, Erol Dijital Fotoğrafçılık olarak tüm sorumluluğu üstümüze almaya hazırız! Bu mutlu anlarınızı bilgi birikimlerimiz, tecrübelerimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile en iyi şekilde ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz!

Mesleğimizi düğün fotoğrafçılığı olarak belirlediğimiz ilk günden beri çiftlerimizin memnuniyetini esas alıyoruz. Mutluluğunuzu, sevincinizi, heyecanınızı ve birbirinize olan aşk dolu bakışlarınızı en iyi şekilde fotoğraflamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Kağıthane fotoğrafçıları arasında farklılaşmak için tüm hizmetlerimizde istek ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutuyoruz. Kalite standardımızı yukarıya çekmek için devamlı çalışıyor, kullandığımız teknolojik ekipmanları ise sürekli yeniliyoruz. Sektöre ve değişen modaya da ayak uyduruyor, en yeni trendleri ve konseptleri yakından takip ediyoruz. Böylelikle de beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılayabiliyoruz.

Dış çekimler son zamanda çiftlerin sıklıkla tercih ettiği çekim türleri arasında yer alıyor. Bu yüzden biz de bu konuda araştırmalarımızı arttırıyor, İstanbul dış çekim mekanlarından en çok tercih edilenleri öneriyoruz. Bunu yaparken tarzınızı, zevklerinizi ve nasıl fotoğraflar istediğinizi öğreniyor, gelinliğinize, damatlığınıza ve konseptinize uygun tavsiyelerde bulunuyoruz. İstanbul’un yanı sıra şehir dışında da hizmet verebiliyor, hayal ettiğiniz yerlerde fotoğraflarınızı çekebiliyoruz.

Çekimlerinize geçmeden önce tüm detayların üstünde tek tek duruyor, çekim günü, çekim saati, çekim türü ve çekim konsepti gibi kritik konuları karşılıklı konuşuyoruz. Böylelikle çiftlerimiz de tüm sürece hakim olabiliyor.

Çekimlerinizi 3 kişilik bir ekip ile gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe bulunan ekibimiz deneyimlerinin yanı sıra pratiklikleriyle de taleplerinizi hızlı ve doğru bir şekilde yerine getiriyorlar.

Yukarıda bahsettiğimiz imkanlardan yararlanmak istiyor ve düğün fotoğraflarınız için bize güveniyorsanız yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

 • Adres:

  Çağlayan Mah. Vatan Cad. No: 55/C Kağıthane/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.