Erdal Demir Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Erdal Demir Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Erdal Demir Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Erdal Demir Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Erdal Demir Photography Hakkında

Düğün gününüzde yaşanan tüm o özel anlar adeta bir rüya gibi akıp geçer. Geriye ise düğün fotoğraflarınız ve videolarınız kalır. Geriye kalan düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın da her detayıyla içinize sinmesi için çekimlerinizin profesyonel bir ekip tarafından yapılması oldukça önemlidir. Biz Erdal Demir Photography Avcılar Düğün Fotoğrafçısı olarak gerek profesyonel ekibimiz gerek kaliteli hizmet anlayışımızla bugüne kadar pek çok çiftin en özel günlerinde mutluluklarına ortak olduk ve beraber eşsiz anılar biriktirdik. Şimdi de sizin düğün gününüzde aşkınızı fark yaratan karelerle unutulmaz kılmak için hizmetinizdeyiz.

Biz işini aşkla yapan profesyonel bir ekibiz. İşimize karşı duyduğumuz özenin bir getirisi olarak da çekimlerinizde son derece profesyonel ekipmanlar kullanıyoruz. Kullandığımız son teknoloji ekipmanlar sayesinde aşkınızı tüm canlılığıyla kaydedebiliyoruz. Drone ile yaptığımız çekimler sayesinde mutluluğunuza gökyüzünden şahitlik ediyor, göz kamaştıran manzaralarla aşkınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Çekimlerinizi Yıldız Parkı Korusun’da, Kilyos Sahil’de, Florya Sahil Parkı’nda, Bakırköy Botanik Park’ta ve Belgrad Ormanı’nda gerçekleştirebiliyoruz. Çekimleriniz boyunca güler yüzlü ekibimizle size rahat edeceğiniz samimi bir ortam yaratıyoruz. Bu sayede en doğal halinizle kadrajın karşısına çıkmanızı sağlıyor, aşkınızı tüm içtenliğiyle kaydediyoruz.

Düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date gibi dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Her anı birbirinden özel düğün gününüzü dilerseniz henüz hazırlık aşamasından bitimine kadar kaydediyoruz. Farklı bir bakış açısıyla mutluluğunuza ortak oluyoruz ve yıllar sonra bile sizi o güzel anlara tekrar döndürecek düğün anılarına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Erdal Demir Photography İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz farklı bir bakış açısıyla o çok özel anlarınızda mutluluğunuza ortak olup, mutluluğunuzu en doğal karelerle ölümsüzleştirmek için sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  https://www.instagram.com/erdaldemirdugunfotografcisi/

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.