Emre Varlık Photography

E-posta Gönder

 • Üsküdar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Emre Varlık Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

Emre Varlık Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Emre Varlık Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Emre Varlık Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Emre Varlık Photography Hakkında

Standart çizginin çok dışında hizmet veren Emre Varlık Photography ailesiyle tanışın! Sektörde yer aldığımız ilk günden beri farklı ve özel olmak için çalıştık. Çünkü fotoğraflar hayatınızın en değerli anlarından geriye kalan nadide hatıralardır. Bu yüzden akademik eğitimlerimizi fotoğraf sanatını icra ederek tamamladık. Öğrendiğimiz her bilgiyi en iyi şekilde kullandık ve gerek teknoloji gerek de sektörel yenilikleri takip etmeyi hiç bırakmadık. Yeniliklerle fotoğraf karelerinde aşkı bulabileceğiniz çekimlerin aranan ismi haline geldik! Şimdi ise, sizin anılarınızı belgelemek için heyecanlıyız.

Keyifli çekimler tasarlamak için sizinle tanışmak istiyoruz. Hayal ettiğiniz her şeyi öğrenmek, sizi tanımak ve tazınızı keşfetmek çekim planlaması için çok önemli. Çünkü size uygun konseptleri, mekan ve çekim türlerini belirlemekte her bilgi yol gösterici olacaktır. Üstelik; save the date, trash day, düğün hikayesi, sosyal medya klipleri, konsept ve detay çekimler için farklı konseptler sizin için de heyecan verici olmalı… Bir de rahatça poz verebileceğiniz mekanları seçmek var. Dilerseniz, şehrimizin farklı yerlerinde bulunan fotoğraf platolarını tercih edebilirsiniz. Her konsepte uygun alanlar, uzmanlar tarafından hazırlandığı için masalsı bir atmosferde özgürce poz verebilirsiniz. Ayrıca tarihi mekanlar, koylar, deniz kenarı, ormanlar, koru ve çiçek bahçeleri de size sunabileceğimiz alternatifler arasında yer alıyor.

Aşkınızın hikayesini senaryolaştırmak ve çekimlere başlamak için her şey hazır! İstanbul düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih ettiğiniz için son teknoloji ekipmanlarla tasarlanmış çekimlerden geriye, canlı renkleri ve yüksek çözünürlükleriyle benzersiz hatıralar kalacak. Hak ettiğiniz gibi en iyiyi sunmak konusunda son derece iddialı olan ekibimiz ve profesyonel fotoğraf sanatçımız Emre Varlık ile saatler süren keyifli çekim anıları da hafızalarınızda yer edecek.

Siz de her baktığınızda içinizi ısıtacak albümler ve modası hiç geçmeyecek dijital belgeler için Emre Varlık Photography iletişim formunu doldurabilirsiniz. İstanbul dış çekimleri ve çok daha fazlası için doğru adrestesiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.