Emre Evegi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Emre Evegi Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Emre Evegi Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Emre Evegi Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Emre Evegi Hakkında

Hayatınız boyunca gerçekleştireceğiniz en değerli anların birindeyiz. Düğünlerinizi kusursuz bir şekilde hatırlamanız ve bu fotoğraflara her baktığınızda yüzünüzde oluşacak tebessüm için adresiniz; Emre Evegi!

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk andan itibaren çiftlerin memnuniyetini esas aldık. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında farkımızı hissettirmek için kendimizi sürekli geliştirmemiz gerektiğini biliyoruz. Trend ve konseptleri yakından takip ediyor, fotoğrafçılık sektöründeki tüm yeniliklere hakim bir şekilde yola devam ediyoruz.

Dış mekan çekimlerinde özgünlük ve yaratıcılığımızı tamamen kullanıyoruz. İstanbul dış çekim mekanlarını araştırıyor, çiftler tarafından en çok sevilen yerleri öneriyoruz. Bununla birlikte beğeni, zevk ve tarzınıza göre mekan tercihi konusunda yardımcı da oluyoruz. Mesela İstanbul’un en tarihi noktalarından olan Galata Kulesi, Boğaz Köprüsü ya da Sultanahmet Camii gibi önemli yerlerde özel fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyoruz. Ya da masmavi denizin ayaklarınızı ıslattığı eşsiz bir kumsal tercihinde bulunabiliyorsunuz. Daha doğal fotoğraflar olması istiyorsanız insanlara karışabiliyor, bu anları şehrin merkezinde ölümsüzleştirebiliyoruz. Çekimlerde sakın gerilmeyin! Poz, duruş, bakış ve gülüş gibi teknik konularda aldığımız eğitim ve sahip olduğumuz bilgiler sayesinde sıra dışı fotoğraflar çekileceksiniz.

Birbirinden güzel konseptler tercih ediyor, ortama uygun aksesuarlar ile fotoğraflarınızı farklı kılıyoruz. Örneğin; orman içinde huzurlu bir atmosferde, odun parçasıyla minik ve doğal bir salıncak oluşturabiliyoruz. Ya da beyazlar içinde çiçekler, tüller ve balonlar ile sevginiz kadar saf bir ortam yaratabiliyoruz. Takım elbise ve gelinliğinize uygun gelin buketi, damat yaka çiçeği ve bunun gibi aksesuarlar ile de yüzünüzü güldürüyoruz.

Siz de bu imkanlardan yararlanmak ve hakkımızda daha çok şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.