Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Ekare Fotoğrafçılık

 • Min. Paket Fiyatı
  3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Eda Erdil
  Firma Sahibi

  Düğün fotoğrafçılığı sektöründe 10 yılı aşkın tecrübeye sahip öncü bir firma.... devam 

Ekare Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Ekare Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Ekare Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Ekare Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ekare Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Ekare Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ekare Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Ekare Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ekare Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Ekare Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Düğün salonları, ormanlık alanlar, Platolar, Evlere gidilen çekimler (nişanlar), Studyo çekimleri"

Ekare Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ekare Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Ekare Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ekare Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Ekare Fotoğrafçılık Hakkında

Hayallerinizi süsleyen o özel gün yaklaştıkça heyecanınız da artıyor. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar özenle planladığınız bu güzel süreçte Ekare Fotoğrafçılık kalitesiyle mutlu günlerinize şahitlik ediyoruz. En iyi düğün fotoğrafçılarından biri olarak 9 yıldır profesyonel ve kusursuz bir fotoğrafçılık hizmeti veriyoruz. Güçlü ve dinamik bir ekiple çiftlerimizin beklentilerine ve isteklerine kulak vererek düğün gününüzden size hoş anılar bırakıyoruz.

Deneyim

Bandırma merkezli firmamız Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyor. Uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe yer alan yaklaşık 15 kişilik bir ekibimiz var. Çiftlerimizle bir araya gelerek düğün paketlerimizi anlatıp çekim yerlerine ve konseptlerine birlikte karar veriyoruz. Düğün tarzınız, gelinliğinizin modeli ve elbette düşlediğiniz kareler buradaki en önemli kıstaslarımız. Sıra çekimlerin tadını çıkarmaya geliyor. Çekimlere en az 4 kişilik ekipler halinde gidiyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasından bir seçim yaptığınız bu aşamada size hizmetlerimizi geniş bir yelpazede sunuyoruz. Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve konsept çekimlerimizi orijinal, doğal ve romantik ortamlarda gerçekleştirmeyi seviyoruz. Dış mekan çekimlerimizde önerilerimizi sunup seçimi size bırakıyoruz. Save the Date ve Trashday gibi gözde çekim tarzlarıyla farklı anılar yaratabiliriz. Çekimlerimiz ortalama 2-3 saat sürüyor ve ortalama 300 fotoğraf elde ediyoruz.

Deniz kenarı, doğanın en güzel köşeleri, tarih kokan bir mekan veya sizin için özel olan her yerde muhteşem çekimler yapabiliriz. Ormanlık alanlar, platolar gibi dış mekanların yanı sıra düğün salonları ve stüdyo çekimlerini de gerçekleştiriyoruz. Nişan ve diğer özel davetlerinizde çekim için evlere de gidebiliriz. Çiftlerimizin şehir ve yurt dışından gelen taleplerini karşılayarak en mutlu karelerinin mimarı oluyoruz.

Ekipman

Çiftimizin güzelliğini ve mekanların renklerini en iyi şekilde yansıtmak için kaliteli ekipmanlarla çalışıyoruz. Çekimlerde ve çekim sonrasında fotoğrafları düzenleme aşamasında kullandığımız donınımın her zaman en üst teknoloji olması konusunda özenliyiz. Böylece fotoğraflarınız uzun yıllar parlaklığını ve güzelliğini asla kaybetmiyor. Fotoğraf makinesi olarak Canon Full Frame 6D’yi tercih ediyoruz. Fotoğraf ve video çekimlerinde beğenilerinizi ön planda tutarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Baskı Hizmetleri

Çiftlerimize fotoğraflarımızın orijinal boyutlarını içeren bir DVD veriyoruz. Ayrıca düğün anında çekilen fotoğrafların da hızlı bir şekilde basılıp teslim edilmesini sağlıyoruz. Düğün paketlerimizde büyük boy kristal panaromik albüm, kristal aile albümü, kristal cep albümü ve büyük boy poster fotoğraf gibi ayrıcalıklı baskı hizmetleri sunuyoruz. Albümlerimiz şık tasarımlarıyla beğeni toplarken, baskı kalitemiz anılarınızı uzun yıllar solmadan ve kaybolmadan saklama imkanı sunuyor.

Ekare Fotoğrafçılık ailesi olarak verdiğimiz hizmette her zaman önceliğimiz çiftlerimizin unutulmaz bir çekim günü yaşayarak gelecekte bu günü gülümseyerek hatırlamaları. İstanbul en iyi düğün fotoğrafçıları arasında yer alan firmamız ve güçlü ekibimizle yenilikleri yakından takip ederek çiftlerimizin içine sinen bir hizmet sunuyoruz. Düğün paketlerimiz, fiyatlarımız ve ayrıcalıklı hizmetlerimizle ilgili bilgi edinmek için sayfadaki formu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  istanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.