Ekare Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekare Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Ekare Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ekare Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday, Stüdyo/Plato Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Düğün salonları, ormanlık alanlar, Platolar, Evlere gidilen çekimler (nişanlar), Studyo çekimleri

Ekare Fotoğrafçılık Hakkında

Hayallerinizi süsleyen o özel gün yaklaştıkça heyecanınız da artıyor. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar özenle planladığınız bu güzel süreçte Ekare Fotoğrafçılık kalitesiyle mutlu günlerinize şahitlik ediyoruz. En iyi düğün fotoğrafçılarından biri olarak 9 yıldır profesyonel ve kusursuz bir fotoğrafçılık hizmeti veriyoruz. Güçlü ve dinamik bir ekiple çiftlerimizin beklentilerine ve isteklerine kulak vererek düğün gününüzden size hoş anılar bırakıyoruz.

Deneyim

Bandırma merkezli firmamız Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyor. Uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe yer alan yaklaşık 15 kişilik bir ekibimiz var. Çiftlerimizle bir araya gelerek düğün paketlerimizi anlatıp çekim yerlerine ve konseptlerine birlikte karar veriyoruz. Düğün tarzınız, gelinliğinizin modeli ve elbette düşlediğiniz kareler buradaki en önemli kıstaslarımız. Sıra çekimlerin tadını çıkarmaya geliyor. Çekimlere en az 4 kişilik ekipler halinde gidiyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasından bir seçim yaptığınız bu aşamada size hizmetlerimizi geniş bir yelpazede sunuyoruz. Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve konsept çekimlerimizi orijinal, doğal ve romantik ortamlarda gerçekleştirmeyi seviyoruz. Dış mekan çekimlerimizde önerilerimizi sunup seçimi size bırakıyoruz. Save the Date ve Trashday gibi gözde çekim tarzlarıyla farklı anılar yaratabiliriz. Çekimlerimiz ortalama 2-3 saat sürüyor ve ortalama 300 fotoğraf elde ediyoruz.

Deniz kenarı, doğanın en güzel köşeleri, tarih kokan bir mekan veya sizin için özel olan her yerde muhteşem çekimler yapabiliriz. Ormanlık alanlar, platolar gibi dış mekanların yanı sıra düğün salonları ve stüdyo çekimlerini de gerçekleştiriyoruz. Nişan ve diğer özel davetlerinizde çekim için evlere de gidebiliriz. Çiftlerimizin şehir ve yurt dışından gelen taleplerini karşılayarak en mutlu karelerinin mimarı oluyoruz.

Ekipman

Çiftimizin güzelliğini ve mekanların renklerini en iyi şekilde yansıtmak için kaliteli ekipmanlarla çalışıyoruz. Çekimlerde ve çekim sonrasında fotoğrafları düzenleme aşamasında kullandığımız donınımın her zaman en üst teknoloji olması konusunda özenliyiz. Böylece fotoğraflarınız uzun yıllar parlaklığını ve güzelliğini asla kaybetmiyor. Fotoğraf makinesi olarak Canon Full Frame 6D’yi tercih ediyoruz. Fotoğraf ve video çekimlerinde beğenilerinizi ön planda tutarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Baskı Hizmetleri

Çiftlerimize fotoğraflarımızın orijinal boyutlarını içeren bir DVD veriyoruz. Ayrıca düğün anında çekilen fotoğrafların da hızlı bir şekilde basılıp teslim edilmesini sağlıyoruz. Düğün paketlerimizde büyük boy kristal panaromik albüm, kristal aile albümü, kristal cep albümü ve büyük boy poster fotoğraf gibi ayrıcalıklı baskı hizmetleri sunuyoruz. Albümlerimiz şık tasarımlarıyla beğeni toplarken, baskı kalitemiz anılarınızı uzun yıllar solmadan ve kaybolmadan saklama imkanı sunuyor.

Ekare Fotoğrafçılık ailesi olarak verdiğimiz hizmette her zaman önceliğimiz çiftlerimizin unutulmaz bir çekim günü yaşayarak gelecekte bu günü gülümseyerek hatırlamaları. İstanbul en iyi düğün fotoğrafçıları arasında yer alan firmamız ve güçlü ekibimizle yenilikleri yakından takip ederek çiftlerimizin içine sinen bir hizmet sunuyoruz. Düğün paketlerimiz, fiyatlarımız ve ayrıcalıklı hizmetlerimizle ilgili bilgi edinmek için sayfadaki formu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.