Egemen Cengiz Photo Video

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

Bakırköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türü Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Muhlis Akkoca Wedding
115 4 18

Şişli

Muhlis Akkoca Wedding

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Royal Fotoğrafçılık
134 10

Kağıthane

Royal Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
MK Foto Wedding
98 1 3

Küçükçekmece

MK Foto Wedding

1.000-1.500 TL
Konsept çekim

Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Egemen Cengiz Photo Video Stüdyosu içerisinde 2012 yılından beri birbirinden başarılı çekimler yapıyoruz. Profesyonel olarak çalıştığımız stüdyomuzda 2 kişilik bir ekiple hizmet veriyoruz. Fotoğraf ve video çekimleri yaptığımız stüdyomuz içerisinde düğün, kına, nişan, dış mekan, klip, reklam, ürün ve konser çekimleri yapıyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla her şeyin sorunsuz olduğu ve beklentilerinizin %100 karşılandığı bir hizmet ortaya koyuyoruz. İsteklerinizi iyi analiz ediyor ve taleplerinize göre bir konsept oluşturuyoruz. İster İstanbul içinde isterseniz de il dışında çekimler yapabiliyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörün moda olan trendlerini yakından takip ederek çalışmalarımızla mutlaka yer veriyoruz.

Çekim öncesi sizinle tanışarak çalışmalarımıza başlıyoruz. Hem kendimizi tanıtıyor ve çalışmalarımızdan bahsediyor hem de sizin beklentilerinizi ayrıntılı bir şekilde öğreniyoruz. İçinize sinen bir hizmet sunabilmek için önceliğimizi sizin talepleriniz doğrultusunda belirliyoruz. İstanbul çekim mekanları içerisinde tarzınıza en yakın olan yeri tercih etmenizi istiyoruz. Manzaralı, tarihi detaylarla süslü ve estetik unsurlar barındıran yerlerde rahatlıkla birbirinden özel kareler çekebiliyoruz. Eğer sizin özel bir mekan isteğiniz varsa o doğrultuda da yardımcı oluyor ve ekibimizle eşlik ediyoruz. Çekimler sırasında kendinizi rahat hissetmenizi ve içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Poz, duruş, bakış ve gülüş gibi konularda yönlendirmelerde bulunarak etkileyici kareler elde ediyoruz. Çekimleriniz bittiğinde ise görüntüleri bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamlayarak tam zamanında size çalışmalarımızı teslim ediyoruz.

Siz de İstanbul düğün fotoğrafçısı Egemen Cengiz’in objektifinden çıkan karelerle aşkınızı ölümsüzleştirmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak, kendimizi anlatmak ve fiyat tekliflerimizi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Egemen Cengiz

 • Adres: İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
İstanbul Düğün Fotoğrafçıları
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!