Eda Fotoğraf

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Eda Fotoğraf Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Eda Fotoğraf Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Eda Fotoğraf Sık Sorulan Sorular

Eda Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Eda Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Eda Fotoğraf hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Eda Fotoğraf aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi".


Eda Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Eda Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Eda Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Eda Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor.


Eda Fotoğraf ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Eda Fotoğraf ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Eda Fotoğraf Hakkında

Yıllar sonra çocuklarınıza evlilik anılarınızı anlatırken o güzel günleri çocuklarınızın da görebilmesi için düğününüz öncesi, sırası ve sonrasında en güzel fotoğraflarınızı çekiyoruz!

Eda Fotoğraf olarak 2002 yılında kurulduk. Kurulduğumuzdan tarihten bu yana hep fotoğrafçılık ile uğraştık. Bir kişinin hayali olarak başlayan bu yolculuk şimdi aynı hedeflere sahip bir ekibin gerçekleri halini aldı. 20 yıla yakın süredir çekimlerini yaptığımız çiftlerin mutluluklarına ortak olmaktan büyük mutluluk duyduk. Paylaştıkça artan mutluluğunuzu ölümsüzleştirmenin getirdiği sorumluluğun bilinci ile ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor. Eda Fotoğrafçılık Esenler’de kolay ulaşılabilir konumumuzla her türlü çekime kolay ulaşım imkânına sahibiz.

Dış mekan çekimlerinde sizinle beraber oluşturulmak istenen atmosfere göre mekânlar belirliyoruz. Çiftler genellikle sahil kenarında deniz manzaralı, orman içinde ağaçların arasında ya da tarihi mekanlarda geçmişin içinde fotoğraflar çektirmeyi tercih ediyorlar. Bu fotoğraflarınızı son teknolojiye sahip kaliteli ekipmanlarımız ve yaratıcı ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Yaratıcı ekibimiz sayesinde en farklı ve keyifli pozları yakalama imkânına erişiyoruz. Yaptığımız çekim türlerinden bazılarından bahsetmemiz gerekirse ilk olarak save the date türünden bahsedebiliriz. Bu çekim türünde hoş bir dış mekânda çekimler gerçekleştiriyor ve elde ettiğimiz fotoğraflara düğün tarihinizi ekliyoruz. Bu fotoğrafları sevdiklerinize yollayarak düğün tarihinizi kaydetmelerini isteyebilirsiniz. Düğün hikayesi çekimlerinde ise düğün gününüzde öncesi ve sonrasıyla yaşanan en mutlu ve eğlenceli anlar dahil olmak üzere keyifli bir çekim gerçekleştiriyoruz. Düğününüzden yıllar sonra bu hikayeler yardımıyla mutlu günlerinizi tekrardan hatırlayabileceksiniz.

Mutlu anlarınızı sonsuzlaştırmak için Eda Fotoğraf’ı tercih ediyorsanız ve İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatları arasında en uygun olanlara ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Menderes Mah. Çinçindere Cad. no:131/A Esenler/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Eda Fotoğraf Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.