EA Photography*

EA Photography
Düğün fotoğrafları

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (16)

+ Yorum Yaz
M&B Merve & Bülent Düğün Tarihi: 05/09/2015

Tüm gün fotoğrafı için Erkin ile anlaştık. Mekan fotoğrafçımızı tek bırakmadığımız için gerçekten çok şanslıymışız ve iyi bir karar vermişiz. Erkin tamamen farklı açılardan bizi yakalayıp harika bir albüme ve bloğa sahip olmamızı sağladı. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Pişman olmayacaksınız.

C&B Ceren & Berk Düğün Tarihi: 05/07/2013

Düğün fotoğraflarımızı düğün günümüzde sabah çok erken saatlerden gecenin bitimine kadar bizimle olan düğün hikâyesi fotoğrafçımız Erkin Ağsaran çekti. Erkin düğün öncesinde erkenden hazırlıklarımıza başladığımız otelde odalarımızda bizimle beraber düğünün heyecanını yaşayan, arada da çaktırmadan fotoğraf çeken bir arkadaşımız gibiydi. Düğün sırasında ise varlığını hiç hissettirmemesine rağmen harika kareler yakalamıştı. Her şeyden öte çaktırmadan yakaladığı o karelerde babamın gelinliğimi giydikten sonra bana bakışları, Berk’le birbirimizi hazırlıklarımız sonunda ilk kez gördüğümüz an, nikahımız kıyılırken ailemizin ve yakın arkadaşlarımızın yüzündeki ifadeler var bizim hikaye albümümüzde… Bu anları bu kadar duygu haykıran fotoğraflarla her baktığımda burnumun direğini sızlatır şekilde tutmuş olması paha biçilemez…

R&M Ruzanna & Mohammed Düğün Tarihi: 13/10/2014

The photos are amazing, we are so happy ! Just wonderful work! Thank you so much!

R&M Rose & Miran Düğün Tarihi: 20/08/2014

Thank you very much for the nice pictures. They are really amazing :-) Thank you again. We were lucky to find you as a professional photographer to take our special day pictures.

K&A Karina & Alper Düğün Tarihi: 14/09/2013

We were very impressed by wedding pictures of Erkin first time we checked his website and decided straightaway that he was the one we wanted to have as our photographer. We contacted Erkin months before our wedding and he was very responsive to schedule a chat over the phone. From this moment everything clicked and went very smoothly. We met 3 days before the wedding for our engagement session and had an amazing experience in the heart of Istanbul. We really enjoyed ourselves and both my wife and I felt very relaxed and natural during the session whereas it’s really hard to stay calm/relaxed with the camera. And wedding day.. I don’t even remember whether Erkin was there with us but when we checked all the pictures later, it was incredible how natural people were in the pictures and how Erkin captured all those emotional moments by being “invisible” among us. But he already told us before the wedding that we wouldn’t see him at all during the wedding and that was really the case.. We still take a look at the pictures regularly with my wife months later and we still feel the same feelings every time.

M&Ö Margarita & Özgür Düğün Tarihi: 20/04/2013

Erkin, thank you so much for the photos! I loved them. This is exactly what I had hoped for when we were looking for a photographer. Maybe we can find another occasion for you to photograph in the future ;)

Z&O Zeynep & Orçun Düğün Tarihi: 01/09/2012

Ben bu resimleri görünce yine ağladım ki ;) …. düğünümüzde en çok istediğim “o an”ları bize verdiğiniz için, erkeklerin odasındaki “gelişme”leri gösterdiğiniz için;), “umarım fotoğrafçımdan çok mutlu olurum” duamı yerine getirdiğiniz için, o gün hem her yerde olup, hem de fotoğrafçı kasılmasına mahal vermeyecek kadar yok olduğunuz için, herkese gösterebileceğim fotoğraflarım olduğu için, düğünümüzdeki “iyi ki”lerden olduğunuz için, beni çok iyi anlayıp gerçekten istediklerimi verdiğiniz için, stüdyo kayıt çekimlerimizde de bizimle eğlendiğiniz için, ailemle, canım arkadaşlarımla, müstakbel kocamla bakışlarımıza bizden çok değer verip ölümsüzleştirdiğiniz için, sizin tabirinizle “duvardaki sinek” olduğunuz için;), fotoğraf düşkünü beni, hiç pişman etmediğiniz için, zor ikna edilen damada “valla tebrik ederim, enfes fotolar” dedirttiğiniz için, bizimle her anı paylaştığınız için, ilk bakışı yakaladığınız için, bize ömürlük kareler bıraktığınız için, göğsümü gere gere “düğün fotoğrafçımı, hatıra fotoğrafçımı” anlatma şansını verdiğiniz için, herkese tavsiye edebileceğimiz fotoğrafçı bir dost kazandığımız için, buluşmalarda sadece kahve içip gözü yükseklerde olmadığı için;), bakmaktan sıkılmayacağım güzellikte bir hazineye sahip olduğum için, evliliğimizin başındaki en güzel anları, en güzel kareleriyle her an yaşanır kıldığınız için, çocuklarımıza gösterirken bile gözlerimiz dolcağı için, yakın arkadaşlarımızın düğününde de karşılaştığımızda gülüşecek anlarımız olacağı için, “bu fotolar çok güzel olacak” güvenini en başından beri verip, gelini mutlu ettiğiniz için, gelin mutlu olunca, damat ve diğerleri de mutlu olduğu için;), keyifli sohbet, rahatlatıcı telkin cümleleri için, profesyonel olurken, uzak olmadan bizden biri olduğunuz için, ……. teşekkür ederiz ERKİN AĞSARAN”

B&E Banu & Emre Düğün Tarihi: 11/07/2011

Ruhunu resimlerine değil sadece dostum… o özel anın kalp çarpıtısını yaşayan en sevenlerin yüreklerine de katıyorsun..Ve bunu yaşamış olmak çok özeldi… Çok çok çok teşekkür ederim..

M&C Merve & Canefe Düğün Tarihi: 18/06/2011

O büyük gün gelip çattığında sabahın köründen itibaren benimle beraberdi Erkin. Henüz kimse yokken ilk o gelmişti yanıma ve bana telkinlere başlamıştı bile. Daha sonra gün içinde fotoğraf çektiğini hissetmedik bile. Sanki yakın bir arkadaşımız bizimle beraberdi ve bu günü keyifli hale getiriyorduk hep beraber… Fotoğraflarına baktığımda aynı duyguyu tekrar tekrar hissettim. Hayatımızda verdiğimiz en doğru kararlardan birisiydi seninle beraber en mutlu günümüzü paylaşmak. En mutlu günümüz sayende ölümsüzleşti. Ellerinden çıkan muhteşem kareler sayesinde o günün her detayını baktığımız her an hatırlama şansımız var artık.

E&Ç Ece & Çağrı Düğün Tarihi: 16/10/2010

Düğün günümüzde sıcaklığını sabrını ve eğlenceli tavrını hiç kaybetmeyip bize de yansıttığın; hatta bunla da kalmayıp bunları şahane karelerine de yansıttığın için çok çok teşekkür ederiz … Bir beş sene sonra düğünü tekrarlamak istiyorum, o zaman yine görüşürüz;))))

B&E Burçak & Ender Düğün Tarihi: 24/09/2010

Düğün günümüzde, her anı ortak solumakla kalmadın, bize destek oldun, aileden biriymişcesine koşuşturup durdun. Damat beyin tabiri ile, fotoğraflarımız gelin hanım odaklı olsa da ortaya harika kareler çıktı. O günü bize tekrar tekrar yaşatabildiğin icin sonsuz teşekkürler.

A&Ş Ayşegül & Şafak Düğün Tarihi: 12/06/2010

Erkin bütün gün bize destek oldu, sabah kuaföre geldiği andan itibaren, evdeki hazırlıklar sırasında, gelin arabasında, her yerde sürekli yanımızdaydı. Hem çok sakin ve insanı rahatlatan bir tarzı vardı, hem de esprileriyle ortamı şenlendirdi. Bence her geline böyle bir destek gücü lazım! Düğün bitip de fotoğraflarımız ve albümümüz geldiğinde Erkin’den destek almakla ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık. Fotoğrafların hepsi birbirinden zarif ve güzel, albümümüz olağanüstü şık! Alelade bir fotoğraf albümünden çok, neredeyse bir kitap hazırladı Erkin bize, gören herkesten çok olumlu yorumlar alıyoruz. Herşeyden önemlisi, o günün en güzel anlarını, en neşeli ve keyifli saniyelerini istediğimiz zaman olanca canlılığıyla anımsayabiliyoruz. Ellerine sağlık Erkin!

B&G Begüm & Gökhan Düğün Tarihi: 29/05/2010

Başta sizin için yabancı olan biri birden o en özel gününüzde yanınızda, ailenizden biri gibi ve size en yakın duran kişi oluveriyor. Erkin’le olan çalışmamız bir iş anlaşmasından çok bir arkadaşımızın bize yardım etmesi gibiydi. Nikah günü kuaförümde yine bir kriz anımda :) beni bi kenara çekip her şey çok güzel olacak, çok güzel görünüyorsun diye beni teselli etmeye çalışmasını unutamam.. İyi bir arkadaş kazanmakla birlikte, düğünümüze dair çok güzel fotoğraflarımız oldu. Ve olabilecek en güzel karelerle bunları bir araya getirip derlediği ve güzel bir hikaye yansıttığı için kendisine çok teşekkür ederiz.

Ç&T Çiğdem & Taşkın Düğün Tarihi: 27/09/2009

Düğünümüz en güzel böyle özetlenebilirdi. 12 saatlik fotoğraf çekme performansı ve sonunda ortaya çıkan 942 fotoğraf… O gece gelemeyenler bile gelmiş kadar oldular. Bu heyecanlı ve keyifli günümüzün her anında olduğun için teşekkürler.

E&A Esra & Aykut Düğün Tarihi: 06/09/2008

Sen de evrenden torpillisin. Harika düğün anıları için sonsuz teşekkürler.

E&S Eugenia & Sean Düğün Tarihi: 03/09/2006

We would both like to express our gratitude and appreciation for capturing the moments of our special day. Without you, our most precious memories of love, life and happiness could not have happened and we thank you for capturing these moments that we will hold dear to our hearts for the rest of our lives. Thank you.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
EA Photography ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için EA Photography hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap