DU Wedding Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

DU Wedding Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

DU Wedding Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

DU Wedding Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

DU Wedding Photography Hakkında

Romantik ve eğlenceli ayrıca yaşadığınız duyguları size aynı heyecanla hissettirecek düğün fotoğraflarına sahip olmak istiyorsanız, Duygu Karabacak Photography olarak yanınızdayız. Hayatınızın belki de en özel anı olan düğün gününüzü yıllar sonrasında bile size aynı şekilde anımsatıyoruz. Fotoğraflarınıza her baktığınızda tebessüm edeceğiniz ânlar yaşamanız için de işimizi özenle gerçekleştiriyoruz.

Duygu Karabacak Photography olarak uzun yıllar boyunca özel gün fotoğrafçılığı alanında faaliyet gösteriyoruz. Türkiye ve Almanya’da yaptığımız gelin damat çekimleriyle çiftlerin heyecanınıza ortak oluyor, özel günlerin değerini bildiğimiz için de bu süreci titizlikle yürütüyoruz.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek bizim için çok önemli. Yıllarca düşlediğiniz bu özel gününüz için de isteklerinizi dinliyor ve size tavsiyelerde bulunuyoruz. Düğün konseptinize ve tarzınıza uygun olarak çekim stilimizi belirliyor, geçmiş dönemlerde gerçekleştirdiğimiz dış mekân çekimlerinden örnekler göstererek bizi daha iyi anlamanıza yardımcı oluyoruz. Fotoğraf çekimleri için en önem verdiğimiz konu kullandığımız ekipmanların kalitesidir. Bu nedenle son teknolojik ekipmanlar kullanıyoruz.

Dış mekân çekimi için birçok mekân önerimiz bulunuyor. Genellikle kişiye özel pozlar yakalamak için ruhunuzu yansıtan mekânları tercih ediyoruz. Tarihi mekânlarda, kır bahçeleri, göl ve deniz kenarlarında, ağaçlarla çevrili ormanlarda romantik ve eğlenceli anlarınızı kaydediyoruz.

Romantik bir çekim türümüz olan düğün tarihinizi sevdiklerinize farklı bir şekilde duyurabileceğiniz save the date, eğlenmeye doyamayacağınız trash day ve düğün hikâyesi çekim türünde de hizmet verebiliyoruz. Arkadaşlarınızla birlikte aynı karede olacağınız kalabalık bir fotoğraf çekimi de yapabiliriz.

Yaşadığınız heyecanı size en iyi şekilde yansıtan, yılların eskitemeyeceği düğün fotoğrafları için bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgiye almak için de sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.