Düşler Evi Fotoğraf Stüdyosu

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Beylikdüzü, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Save the date, Katalog çekimi, Trashday, Düğün klibi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Bangbulb
44 1 11

Fatih

Bangbulb

Biz kimiz? Bangbulb ekibi olarak 4 yıldır fotoğrafçılık yapmaktayız. Sürege...

Sevde Çelik Photography
192 2 7

Beyoğlu

Sevde Çelik Photography

Aşk hikâyenizi ölümsüzleştirmek için çalışıyorum! Merhaba, ben Sevde Çelik...

Sahne Photography
10

Büyükçekmece

Sahne Photography

Genç ve yetenekli ekibimizle birlikte “Sizin Gününüz” ‘e “Evet” diyoruz! S...

Hakkında

Düşler Evi Fotoğraf Stüdyosu profesyonel video ve çekim hizmetleriyle özel günlerinizi yıllar sonrasında size tebessümle hatırlatıyor… Hayatınızın en değerli günlerini profesyonel kadromuzla birlikte muhteşem fotoğraf karelerine dönüştürüyor, sektörde edindiğimiz tecrübeyle isteklerinizi en iyi şekilde yerine getirmeyi amaçlıyoruz.

Beylikdüzü düğün fotoğrafçısı olarak İstanbul’da tercih edilen bir adresiz. Özel gününüzde profesyonel fotoğrafçılık hizmeti almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle isteklerinizi can kulağıyla dinliyor ve tecrübemizi paylaşıyoruz. Düğün dış çekim için hayal ettiğiniz konseptte ve mekânda tüm gün fotoğraf çekimi için size tavsiyelerde bulunuyoruz. Son teknoloji ekipmanlar kullanıyor, aşkınızı kaliteli fotoğraf ve videolara dönüştürüyoruz.

Özenle hazırlandığınız düğününüzü yıllar sonrasında size muhteşem bir şekilde hatırlatıyoruz. Kuaförde hazırlık aşamanızdan başlayıp düğün mekânınıza kadar geçen sürede kaydettiğimiz heyecanlı anlarınızı düğün hikayesi klibi hazırlayarak 3-4 dakikalık video şeklinde size sunuyoruz. Ayrıca düğün klibi, save the date, trash day çekim türünde de fotoğraflarınızı kaydedebiliyoruz.

Dış çekim için size mekân önerilerinde bulunuyoruz. Doğada çekilen düğün fotoğraflarının enerjisini sevdiğimizden dolayı da genellikle yemyeşil kır bahçeleri, ormanlar, kumsal ve göl kenarları, tarihi mekânları tercih ediyoruz.

Hizmete başladığımız yıldan bugüne birçok çiftle çalışarak dış mekân çekimi gerçekleştirdik. Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra; nişan, mezuniyet, çocuk ve bebek fotoğrafı hizmeti de veriyoruz. Fotoğraflarınız için de farklı albüm seçenekleri sunuyor, orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz.

Düşler Evi Fotoğraf Stüdyosu Beylikdüzü fotoğrafçıları arasında yer alıyor ve her geçen gün yaratıcı fikirlerimizle fotoğraflara enerjinizi muhteşem bir şekilde yansıtıyoruz. Siz de değerli anlarınızın muhteşem fotoğraf karelerine dönüşmesini istiyorsanız her bütçeye uygun fiyat aralıklarımızı ve hizmet detaylarımızı bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Yapmanız gerekenler; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak!

İletişim

Yetkili Kişi

 • Adres: Adnan Kahveci Mahallesi, Buse Sk., 34528 Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye

Düşler Evi Fotoğraf Stüdyosu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.