Düğüncem Fotoğraf & Klip

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Düğüncem Fotoğraf & Klip Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Düğüncem Fotoğraf & Klip Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Düğüncem Fotoğraf & Klip Sıkça Sorulan Sorular

Düğüncem Fotoğraf & Klip düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Düğüncem Fotoğraf & Klip düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Düğüncem Fotoğraf & Klip hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Düğüncem Fotoğraf & Klip aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, trashday, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi".


Düğüncem Fotoğraf & Klip düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Düğüncem Fotoğraf & Klip düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Düğüncem Fotoğraf & Klip şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Düğüncem Fotoğraf & Klip şehir dışında hizmet veriyor.


Düğüncem Fotoğraf & Klip ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Düğüncem Fotoğraf & Klip ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Düğüncem Fotoğraf & Klip Hakkında

Düğüncem Fotoğraf & Klip ailesine hoş geldiniz! Güzel anların belgelenmesi için çalışan ekibimizle hayatınızın boyunca her baktığınızda yüzünüzde tebessüme dönüşecek çekimler gerçekleştiriyoruz. İstek ve beklentilerinizi karşılamak için çalışıyor, en iyi hizmeti sunmak için kendimizi geliştiriyoruz. Yer aldığımız sektörde fark yaratmak ve çekimlerinizi benzersiz kılmak için uzun yıllardır faaliyetteyiz. Şimdi sizin yaşadığınız heyecan ve mutluluk dolu anları belgelemek için hiç vakit kaybetmeden harekete geçiyoruz.

İlk işimiz mi? Elbette isteklerinizi öğrendiğimiz görüşmeler düzenlemek oluyor. Hayal ettiğiniz düğünü fotoğraf kareleri ve video çalışmalarıyla taçlandırıyor, belgelerinizi de HD kalitede yüksek çözünürlükte belgelere dönüştürüyoruz. Fotoğraflarınızı; save the date, trash day, konsept ve detay çekimlerinde dış mekanlarda biriktiriyoruz. Video çalışmalarını ise, her çekimde ve düğün gün boyunca yapıyoruz. Anılarınızı farklı açılardan kaydederken profesyonel çekim ekibimizle her fotoğraf karesinde ve video çalışmasında mutluluğunuza odaklanıyoruz.

Belgelerinizi soracak olursanız, Düğüncem Fotoğraf & Klip ailesi olarak ‘sanal albüm’ çalışmalarımız var. İstanbul dış çekim fotoğrafçıları gibi biz de tüm orijinal fotoğrafları dijital ortamda teslim ediyoruz. Ayrıca düğün anılarınızı içeren video kayıtların montaj ve rötuşları sonrasında; düğün hikayesi, belgesel, sosyal medya klipleri de hazırlıyoruz. Moda ve detay çekimleri konusunda uzman olan ekibimizle birlikte çalışmalarımızı adeta tanıtım filmlerine dönüştürüyoruz. Fotoğraf karelerinizi her zaman başucunuzda saklamak isterseniz, panoramik albüm çalışmalarımız da var. Konsept çekimler ve dış mekan çalışmaları albümünüzde aşkınızın hikayesini anlatacak. Üstelik albümlerinizde yer alan fotoğraflar; canlı renkleriyle dikkat çekerken doğallığınız ve büyüleyici görüntünüz de yıllarca eskimeden saklayabileceğiniz baskı kalitesine sahip olacak.

Şimdi, nerede çekim yapmak istediğinize karar verdiniz mi? İstanbul dış çekim mekanlarını da birlikte yeniden keşfedeceğimiz anlar için Düğüncem Fotoğraf & Klip iletişim formunu doldurmanız yeterli!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.