Düğüncem Fotoğraf & Klip

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Düğüncem Fotoğraf & Klip Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Düğüncem Fotoğraf & Klip Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Düğüncem Fotoğraf & Klip Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Düğüncem Fotoğraf & Klip Hakkında

Düğüncem Fotoğraf & Klip ailesine hoş geldiniz! Güzel anların belgelenmesi için çalışan ekibimizle hayatınızın boyunca her baktığınızda yüzünüzde tebessüme dönüşecek çekimler gerçekleştiriyoruz. İstek ve beklentilerinizi karşılamak için çalışıyor, en iyi hizmeti sunmak için kendimizi geliştiriyoruz. Yer aldığımız sektörde fark yaratmak ve çekimlerinizi benzersiz kılmak için uzun yıllardır faaliyetteyiz. Şimdi sizin yaşadığınız heyecan ve mutluluk dolu anları belgelemek için hiç vakit kaybetmeden harekete geçiyoruz.

İlk işimiz mi? Elbette isteklerinizi öğrendiğimiz görüşmeler düzenlemek oluyor. Hayal ettiğiniz düğünü fotoğraf kareleri ve video çalışmalarıyla taçlandırıyor, belgelerinizi de HD kalitede yüksek çözünürlükte belgelere dönüştürüyoruz. Fotoğraflarınızı; save the date, trash day, konsept ve detay çekimlerinde dış mekanlarda biriktiriyoruz. Video çalışmalarını ise, her çekimde ve düğün gün boyunca yapıyoruz. Anılarınızı farklı açılardan kaydederken profesyonel çekim ekibimizle her fotoğraf karesinde ve video çalışmasında mutluluğunuza odaklanıyoruz.

Belgelerinizi soracak olursanız, Düğüncem Fotoğraf & Klip ailesi olarak ‘sanal albüm’ çalışmalarımız var. İstanbul dış çekim fotoğrafçıları gibi biz de tüm orijinal fotoğrafları dijital ortamda teslim ediyoruz. Ayrıca düğün anılarınızı içeren video kayıtların montaj ve rötuşları sonrasında; düğün hikayesi, belgesel, sosyal medya klipleri de hazırlıyoruz. Moda ve detay çekimleri konusunda uzman olan ekibimizle birlikte çalışmalarımızı adeta tanıtım filmlerine dönüştürüyoruz. Fotoğraf karelerinizi her zaman başucunuzda saklamak isterseniz, panoramik albüm çalışmalarımız da var. Konsept çekimler ve dış mekan çalışmaları albümünüzde aşkınızın hikayesini anlatacak. Üstelik albümlerinizde yer alan fotoğraflar; canlı renkleriyle dikkat çekerken doğallığınız ve büyüleyici görüntünüz de yıllarca eskimeden saklayabileceğiniz baskı kalitesine sahip olacak.

Şimdi, nerede çekim yapmak istediğinize karar verdiniz mi? İstanbul dış çekim mekanlarını da birlikte yeniden keşfedeceğimiz anlar için Düğüncem Fotoğraf & Klip iletişim formunu doldurmanız yeterli!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.