Düğün Photo Film

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türü

Bakırköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türü Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Evet Dedim
582 12 50

Beşiktaş

Evet Dedim

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Duru Wedding
54 1 10

Küçükçekmece

Duru Wedding

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Aren Fotoğraf
312 7

Beyoğlu

Aren Fotoğraf

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Hayatın en güzel anları tekrarı olmayanlardır ve bunları yaşarken geçen süreçte heyecanıyla farkında varılamaz. Ancak sonrasında fark edilir ve eğer bu anları unutturmayacak hatırlatıcılar kaldıysa çok mutlu olunur. Biz de bu anların yıllar geçse de unutulmamasını ve mümkünse bir ömür boyu hatırlanmasını sağlamak için çalışıyoruz. Düğün Photo Film ekibi olarak uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyor, bulunduğumuz konum itibariyle Bakırköy fotoğrafçıları arasında yer alıyoruz.

Fotoğraf sanatını çok seviyor, en iyi şekilde icra etmek için de elimizden geleni yapıyoruz. Genç, dinamik, yenilikçi ve vizyon sahibi bir ekip olarak en iyisini ve güncelini yapmaya özen gösteriyoruz Alanımızla ilgili dünyadaki gelişmeleri ve yeni trendleri takip ediyor, teknolojik ekipmanlarımızı da ediniyoruz. Çok yönlü fotoğrafçılarız fakat kendimizi uzmanlaştırdığımız alan olarak özel gün fotoğrafçılığını seçtik. Bu sebeple düğünler başta olmak üzere en güzel ve en özel organizasyonların ölümsüzleştirilmesi için çalışıyoruz.

Çiftlerimizle dış çekimler yapıyor, seçtikleri konsepte uygun konum ve mekanları arka planımız olarak kullanıyoruz. Bu konuda seçimi elbette ki çiftimize bırakıyor, hiçbir sınırlandırma getirmeksizin İstanbul ve hatta şehir dışında hemen her yere gidiyoruz. Eğer kararlarını verememişlerse onlara daha önceki çekimlerimizden örnekler gösteriyor, karar vermelerine yardımcı oluyoruz.

Fotoğraf haricinde kamera çekimleri de yapıyoruz ve uzun veya kısa fark etmeksizin harika düğün video ve klipleri ortaya çıkarıyoruz. İster hazırlıktan başlayıp tüm günü isterlerse de sadece dış çekimden görüntülerle bunları hazırlayabiliyoruz.

Bizimle tanışmak, hizmetlerimizi detaylı şekilde ilk ağızdan duymak ve albümlerimizi yakından incelemek isterseniz sizi ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Ofisimiz genellikle saat 10.00 ile 19.00 saatleri arasında konuklarımızın ziyaretine açık, yandaki formu doldurarak bize ulaşıp randevunuzu yaptırabilirsiniz. Düğün Photo Film olarak Bakırköy düğün fotoğrafçısı arayışınıza bir son vermek için buradayız.

İletişim

Berk Bey

 • Adres: İncirli, Bakırköy / İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
İstanbul Düğün Fotoğrafçıları
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!