Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Düğün Partisi Wedding Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Düğün Partisi Wedding Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Düğün Partisi Wedding Photography Özellikler

Teslim Süresi
6 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Düğün Partisi Wedding Photography Sıkça Sorulan Sorular

Düğün Partisi Wedding Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Düğün Partisi Wedding Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Düğün Partisi Wedding Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Düğün Partisi Wedding Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

Düğün Partisi Wedding Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Düğün Partisi Wedding Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Düğün Partisi Wedding Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Düğün Partisi Wedding Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Düğün Partisi Wedding Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Düğün Partisi Wedding Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, trashday, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Düğün Partisi Wedding Photography Hakkında

Yaratıcı düşünerek farklı konseptlerle fark yaratarak İstanbul Avrupa Yakası düğün fotoğrafçıları arasında Düğün Partisi Wedding Photography markasıyla profesyonel bir hizmet veriyoruz. 5 yılı aşkın süredir prodüksiyon şirketi olarak, genç ve dinamik ekibimizle birlikte çiftlerimizin mutlu anlarını çekiyor, onlara unutulmaz hatıralar bırakıyoruz.

Fotoğrafçılığa olan ilgimiz bizi stüdyo olmaya yönlendirdi. Yenilikleri keşfetmeye ve araştırmayı her zaman önceliğimiz yapıyoruz. Hayal gücü sınırsız bir ekiple birlikte yaratıcı fotoğraflar çekiyoruz. Dolayısıyla aslında uluslararası düzeyde bir iş yapıyoruz. Ayrıca yaptığımız her işte mizah anlayışımızı ortaya çıkararak yaratıcılığımızın sınırlarını zorlamayı seviyoruz. Her zaman ortaya özgün işler çıkarıyoruz. Her yeni iş için heyecanlanıyor, neyi daha farklı yapacağımıza dair kafa yoruyoruz. Böylece her seferinde bir öncekinden daha farklı kareler elde ediyor, aşk hikayenizi fotoğraflara en iyi şekilde yansıtıyoruz.

Dilerseniz düğün gününün sabahından itibaren ekipmanlarımızla size eşlik ediyor, heyecanınıza ortak oluyoruz. Yaşadığınız her anı, olayı dakikası dakikasına kayda alıyoruz. Genç ve dinamik ekibimiz de bu süreci eğlenceli kılıyor ve enerjinizi sürekli yüksek tutmak için uğraşıyor. Hikayenizi tekrar izlediğinizde o anın heyecanıyla düğününüze dair kaçırdığınız birçok detayı sonradan fark edeceğimize eminiz. İstanbul düğün fotoğrafı mekanları arasında konseptinize en çok uyanı seçiyoruz. Böylece hem doğal hem de istediğiniz gibi bir çekim gerçekleştiriyoruz.

Yıllardır yüzlerce gelin ve damadın heyecanına ortak olduk. Günün sonunda bir sürü yeni dost edindik. Bir sürü aşk hikayesi dinledik. Her seferinde çiftler tanıştığımıza mutlu olduk. Pek çoğunuzun ilk defa tadacağı bu heyecan için şimdiden sabırsızlanıyoruz. En az sizin kadar hevesliyiz! Siz de bizimle çalışmak isterseniz bunun için sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanabilir ya da iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Merkez Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.