Düğün Hikayemiz - rj - ist

E-posta Gönder

Düğün Hikayemiz - rj - ist Hakkında

"Düğün Hikayemiz"çiftlerin düğün gününün öncesinden başlayarak, tüm düğün gününü kapsayan profesyonel fotoğraf ve sinematik video çekimleri ile birlikte basılı fotoğraf, albüm, kısa film, vb. bir çok görsel son ürün veren bir belgesel fotoğrafçılığı markasıdır.

Özgür Soyuer ve Orçun Yalçın 2005 yılında hobi olarak başladıkları fotoğraf hayatlarını 2008 yılında "Düğün Hikayemiz" adı altında birleştirmişlerdir. 2009 yılında ise profesyonel kariyerlerine veda ederek bir Hera İletişim markası olan Düğün Hikayemiz ile bu çok renkli hayata yelken açmışlardır.

Düğün Hikayemiz, geleneksel düğün fotoğrafçılığına alternatif olarak doğmuştur. Düğün belgeseli fotoğrafçılığı Türkiye’de Düğün Hikayemiz kurulmadan bir iki sene öncesinde çok küçük bir kitlenin farkındalığında, düğün günü içinde sadece tek bir fotoğrafçı ile yalnızca fotoğraf çekimleri ve sonrasındaki fotoğraf ürünlerinden oluşan bir fotoğrafçılık alanıydı. Düğün Hikayemiz ise bir ekip çalışmasının ürünü olarak sinematik video çekimleri ile düğün hikaye fotoğrafçılığını sentezleyerek Düğün Hikayemiz adı altında yeni bir akım başlatmış ve çok geniş kitlelere ulaşmasını sağlamıştır.

Düğün Hikayemiz 2008 yılından 2013 yılına kadar 300‘den fazla çiftle belgesel tarzda çalışma şansı bulmuştur. Düğün Hikayemiz Ankara'da bulunmasına karşın bugüne kadar; İstanbul, İzmir, Bursa, Gaziantep, Eskişehir, Adana, Denizli, Konya, Çorum, Abant, Bodrum, Sapanca, Ereğli gibi Türkiye’nin bir çok yerinde ve Kıbrıs'ta düğün belgeseli çekimi yapmıştır. Türkiye dışında da New York, Paris gibi dünya metropollerinde çifteri ile neşeli ve sıradışı çalışmalara imza atmıştır.

Düğün Hikayemiz kurulduğu günden bu yana teknolojiyi ve trendleri çok yakından takip etmektedir. Ekipteki tüm kişiler son teknoloji ekipmanlar kullanmaktadır. Genel proseste çok önemli bir yer tutan çekim sonrası post prodüksiyon kısmında da konusunda uzman takım arkadaşları ile sürümü güncel, lisanslı en iyi programları kullanarak çalıştığı otel ve mekanların en güzel görsellerine sahip olabilmektedir. Bunun dışında çekilen görüntülerin güvenliğini de sağlayacak veri depolama ve yedekleme ünitelerine sahiptir.

Hera İletişim firması çatısı altında Düğün Hikayemiz dışında, doğum fotoğrafçılığı alanında “Sen Doğarken”, kurumsal alanda ise “Hera Motion” markaları yer almaktadır.

Hera Motion markası Türkiye’deki bir çok ünlü marka ve firmaya kurumsal tanıtım filmi, TRT için belgeseller ve çeşitli reklam filmleri hazırlamıştır. Bunlara ilaveten moda fotoğrafçılığı da yapmaktadır ve Tülin Şahin, Çağla Şıkel ve daha bir çok uluslarası top modellerle de çalışma şansına sahip olmuştur.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.