Düğün Fotoğrafım

E-posta Gönder

7 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Üsküdar, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 6 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Saat

Önerilen Firmalar

Film Gibi Düğün Fotoğrafçılığı
11 1

Üsküdar

Film Gibi Düğün Fotoğrafçılığı

1.000-1.500 TL
Foto İpek
43 10

Üsküdar

Foto İpek

1.000-1.500 TL
Fatih Demir
142 3 7

Maltepe

Fatih Demir

1.000-1.500 TL

Hakkında

Düğün Fotoğrafım ekibi olarak İstanbul’da düğün fotoğrafçısı arayan çiftlere eksiksiz bir hizmet veriyoruz. İşimizi çok seviyor ve büyük bir özenle gerektirdiklerini yerine getiriyoruz. Hem stüdyo hem de dış mekân çekimleri yaparak en mutlu günleri ölümsüzleştiriyoruz.

Şile’de kurduğumuz bir konsept bahçemiz bulunuyor. Burayı çekimlerini gerçekleştireceğimiz çiftlerimiz için hiçbir masraftan kaçınmadan özel olarak yaptırdık. Sadece bu amaç içim kullanıyoruz ve önceden oluşturduğumuz farklı konseptler ile burada harika çekimler gerçekleştiriyoruz. Tabii kendimizi bura ile sınırlandırmıyor ve çiftlerimizin talep ettiği her yere gidiyoruz. Tarihi mekânlar, ormanlar, tarlalar, deniz kıyıları ve aklınıza gelebilecek her alan bizim stüdyomuz olabilir. Böyle bir arayışa girmek ve merkezden çok da uzaklaşmadan çekiminizi gerçekleştirmek isterseniz platomuzun kapıları size ger zaman açık. İçerisindeki taklar, ağaçlar ve doğal ortamı görünce seçiminizi buradan yana kullanacağınıza eminiz. Üstelik burada 4 saatlik veya tüm günü kapsayan çekimler yapabiliyoruz. Paket olarak bütçenize uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Düğün fotoğraflarının yanı sıra video içerikleri konusunda da kendimize oldukça güveniyoruz. Düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikâyesi gibi yeni dönemde popüler olan video çekimlerini en iyi şekilde hayata geçiriyoruz.

İstanbul haricinde Mersin’de de bir şubemiz bulunuyor ve burada da aynı hizmet kalitesi ile çiftlerimizi memnun ediyoruz. Türkiye’nin her bölgesinde çekim yapabiliyoruz. Hatta çiftlerimiz için bırakın yurtiçinde şehir değiştirmeyi yurtdışına dahi gidebiliyoruz.

Sınır tanımayan fotoğrafçılar olarak işimizi eksiksiz ve kusursuz yapmak için her gün daha çok çabalıyoruz. Eğer Düğün Fotoğrafım ekibi ile çalışmak isterseniz bu kararınızdan pişmanlık duymayacağınıza eminiz. Bizimle ilgili daha detaylı bilgiler edinmek ve İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatlarımız hakkında fikir sahibi olmak isterseniz sayfa üzerindeki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Abdurrahman Erduran

 • Adres: Mimar Sinan Mah. Çavuşdere Cad. Hayrettin Çavuş Sok. 12/24 Üsküdar/İstanbul

Düğün Fotoğrafım Yol Haritası

7 yorum


R&L

Revsan & Lokman

Düğün Tarihi: 12.06.2018

Abdurrahman bey ve ekibi gerçekten çok keyifli ve eğlenceli birgün geçirdik ve 3800 kare her bir karenin bir başka güzelliği var baktıkça gülüyoruz bunun için çok teşekkür ediyoruz emeğinizin hakkını gerçekten parayla insan ödeyemez işinizi severek yapıyorsunuz. Düğünde görüşmek dileğiyle.

M&E

Merve & Egemen

Düğün Tarihi: 08.10.2017

Abdurrahman Bey ömrümüzün sonuna kadar bize baktıkça yüzümüzü güldürecek eşsiz anılar bıraktığınız için çookkkk teşekkür ederiz. Tüm ekip harikaydınız hepinizi tek tek teşekkür ederiz tekrar tekrar.

B&V

Betül & Volkan

Düğün Tarihi: 01.10.2017

O süreçte onca stresin içinde iyi ki dediğimiz nadir kişilerdensiniz :)

N&Ş

Nurdan & Şakir

Düğün Tarihi: 21.09.2017

Sizinle daha önceden tanışıp düğün çekimlerimizde de çalışabilseydik keşke :( Doğum öncesi çekimlerimizi size yaptırdık ve öncesinde sizi tanımadığımıza bir kez daha üzüldük :( ama olsun çocuğumuzun doğmadan önce bile nefis fotoğrafları oldu anne karnında ^_^

S&A

Seda & Aytaç

Düğün Tarihi: 16.08.2017

Bazen işi ehline bırakmak gerekir, bunun canlı örneğisiniz. Bir kez daha teşekkürler

A&O

Aslıhan & Onur

Düğün Tarihi: 10.08.2017

Her dakikası dopdolu bir çekimdi. Ekibinize tekrar tekrar teşekkür ederiz bizim için sarfettiğiniz enerji ve özverinin yanı sıra çekimlerin sonucunu gördüğümüzdeki mutluluğumuz için de çookk teşekkür ederiz :) Harika bir ekipsiniz :)

C&G

Cahide & Gökna

Düğün Tarihi: 20.07.2017

Ya siz muhteşem detaysınız :) Albümümüz elimize ulaştı ve bir kez daha mutlu olduk :) Onca yolu gelip harika bir iş çıkardınız :))

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.