Düğün Fotoğrafçısı Vedat Sağlam

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçısı Vedat Sağlam Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Düğün Fotoğrafçısı Vedat Sağlam Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Düğün Fotoğrafçısı Vedat Sağlam Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Düğün Fotoğrafçısı Vedat Sağlam Hakkında

Hatıralarınızı yıllar geçse bile unutmamak mı istiyorsunuz? Profesyonel ekibimizle birlikte İstanbul’da Vedat Sağlam ismini verdiğimiz stüdyomuz içerisinde birbirinden güzel kareleri hayatınıza katıyoruz.

Düğün ve nişan gibi etkinliklerinizin hayatınızda attığınız çok özel adımlar arasında yerini aldığını biliyoruz. İki kişiden oluşan ekibimizle birlikte her şeyin sorunsuz olduğu ve içinize sinen bir çekim gününün ardından harika bir albüm oluşturarak size yardımcı oluyoruz. İster şehir içinde isterseniz de il dışında çekimlerinizi rahatlıkla yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek de estetik kalitenin ön plana çıktığı fotoğraflar elde etmenizi sağlıyoruz.

Çekimlerimizde kullandığımız ekipmanların kaliteli olmasına ayrıca özen gösteriyoruz. Marka ürünler kullanıyor ve görüntü kalitesinin profesyonelliğimizi en iyi şekilde yansıtmasını istiyoruz. Dış çekiminizin yapılacağı mekan tercihi konusunda da oldukça titiz yaklaştığımızı da muhakkak bilmenizi istiyoruz. Tarihi köşkler, etkileyici bir doğa manzarası, sahil kenarı, pencere önü ve ihtişamlı bir saray bahçesi çekim yeri olarak tercih ettiğimiz alanların başında geliyor. Eğer tüm bunların dışında özel olarak bulunmak istediğiniz bir yer varsa da ekibimizle birlikte size eşlik ederek hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı oluyoruz. Çekimler sırasında rahat olmanızı kendinizi sanki kamera yokmuş gibi hissetmenizi istiyoruz. Poz, bakış ve duruş gibi konularda size gereken yönlendirmelerde bulunuyoruz. Çekimlerinizi tamamladığımızda ise fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında ışık, renk ve efekt gibi konularda düzenlemeler yapıyoruz. Tüm hazırlıkları tamamladığımızda ise sanatsal niteliğe sahip albümünüzü teslim ediyoruz.

Siz de İstanbul düğün fotoğrafçısı olan ekibimizin şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Mutluluğunuzu objektifimizle kayıt almak ve her şeyin sorunsuz ilerlediği bir hizmet sunmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.