Düğün Fotoğrafçısı

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Düğün Fotoğrafçısı Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Düğün Fotoğrafçısı Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Düğün Fotoğrafçısı Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyor ve siz de bu büyük gün için hazırlıklarınızı devam ettiriyorsunuz değil mi? O halde burada olduğunuza göre sanıyoruz sıra fotoğrafçınızı bulmaya geldi. Hiç endişe edip o kadar seçenek arasında nasıl karar vereceğinizi hiç düşünmenize gerek yok. Dilerseniz metnin devamını okuyarak bizi biraz tanıyın ve size neler sunabileceğimizi görün. Böylelikle eğer her şeyi size hitap ediyorsa beraber çalışmamamız için hiçbir engel yok demektir.

Merhaba, biz Bakırköy Düğün Fotoğrafçısı ekibi ve sizinle tanıştığımıza çok memnun olduk. Adımızdan da anlayacağınız üzere biz gerçekten bu iş için çalışıyoruz ve bir konu üzerinde yoğunlaştığımız için profesyonel ve eksiksiz bir hizmet veriyoruz. Fotoğraf sanatını çok seviyor ve en iyi şekilde icra etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Müşterilerimize hak ettikleri sonucu verebilmek için kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz, işimizle ilgili teknolojik gelişmeleri ve yeni trenleri takip ediyoruz. Çekimlerimizin kalitesinden emin olmak ve hep yüksek çözünürlüklü sonuçlar ortaya çıkarmak için son teknoloji ekipmanlar kullanmaya özen gösteriyoruz. Fotoğraf makinelerimiz, kameralarımız ve hatta drone kameramız ile çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Stüdyoyu tercih etmiyor, her zaman dış mekan çekimleri gerçekleştiriyoruz. Dış mekan dediysek hep açık hava olacak diye bir zorunluluk da yok elbette. Çiftlerimizin mutluluklarını yansıtacak her yer bizim için uygun. Parklar, bahçeler, tarlalar, göller, deniz kenarları, platolar, tarihi yerler, mimari ve görsel açıdan estetik mekanlar ve daha pek çoklarında çekim yapabiliyoruz. Hem düğün günü çekimleri hem save the date çekimleri hem de kısa düğün videoları hazırlayabiliyoruz.

Bulunduğumuz konum itibariyle Ataköy fotoğrafçıları arasında yer alıyoruz ve bizimle çalışmak isteyen çiftlerimizi burada ağırlıyoruz. Eğer daha detaylı görüşmek, paketlerimizi ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz bizi her zaman ziyaret edebilirsiniz. Bunun içinse yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.