Düğün Fotoğrafçısı

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

Bakırköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türü Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

İmza Fotoğrafçılık
69 1 2

Gaziosmanpaşa

İmza Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL
Konsept çekim
Duru Wedding
54 1 10

Küçükçekmece

Duru Wedding

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Aşiyan Foto
89 6

Bağcılar

Aşiyan Foto

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyor ve siz de bu büyük gün için hazırlıklarınızı devam ettiriyorsunuz değil mi? O halde burada olduğunuza göre sanıyoruz sıra fotoğrafçınızı bulmaya geldi. Hiç endişe edip o kadar seçenek arasında nasıl karar vereceğinizi hiç düşünmenize gerek yok. Dilerseniz metnin devamını okuyarak bizi biraz tanıyın ve size neler sunabileceğimizi görün. Böylelikle eğer her şeyi size hitap ediyorsa beraber çalışmamamız için hiçbir engel yok demektir.

Merhaba, biz Bakırköy Düğün Fotoğrafçısı ekibi ve sizinle tanıştığımıza çok memnun olduk. Adımızdan da anlayacağınız üzere biz gerçekten bu iş için çalışıyoruz ve bir konu üzerinde yoğunlaştığımız için profesyonel ve eksiksiz bir hizmet veriyoruz. Fotoğraf sanatını çok seviyor ve en iyi şekilde icra etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Müşterilerimize hak ettikleri sonucu verebilmek için kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz, işimizle ilgili teknolojik gelişmeleri ve yeni trenleri takip ediyoruz. Çekimlerimizin kalitesinden emin olmak ve hep yüksek çözünürlüklü sonuçlar ortaya çıkarmak için son teknoloji ekipmanlar kullanmaya özen gösteriyoruz. Fotoğraf makinelerimiz, kameralarımız ve hatta drone kameramız ile çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Stüdyoyu tercih etmiyor, her zaman dış mekan çekimleri gerçekleştiriyoruz. Dış mekan dediysek hep açık hava olacak diye bir zorunluluk da yok elbette. Çiftlerimizin mutluluklarını yansıtacak her yer bizim için uygun. Parklar, bahçeler, tarlalar, göller, deniz kenarları, platolar, tarihi yerler, mimari ve görsel açıdan estetik mekanlar ve daha pek çoklarında çekim yapabiliyoruz. Hem düğün günü çekimleri hem save the date çekimleri hem de kısa düğün videoları hazırlayabiliyoruz.

Bulunduğumuz konum itibariyle Ataköy fotoğrafçıları arasında yer alıyoruz ve bizimle çalışmak isteyen çiftlerimizi burada ağırlıyoruz. Eğer daha detaylı görüşmek, paketlerimizi ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz bizi her zaman ziyaret edebilirsiniz. Bunun içinse yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yetkili Kişi

 • Adres: Ataköy-Bakırköy / İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
İstanbul Düğün Fotoğrafçıları
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!