Dörtel Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Dörtel Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Dörtel Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Dörtel Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Dörtel Photography Hakkında

Çok uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren Dörtel Phorography olarak hâlâ ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz. İşini severek yapan harika bir ekiple birlikte durmadan çalışıyor ve kendimizi geliştirmek için elimizden gelenin de fazlasını yapıyoruz. Kaliteli hizmet sunmak için bakış açımızı hep vizyon sahibi bir noktaya çeviriyoruz. Çok yönlü fotoğrafçılar olarak bir fotoğrafçıdan bekleyebileceğiniz her işi en iyi şekilde yerine getirebiliyoruz.

Çok severek yaptığımız ve yapmaktan büyük keyif aldığımız bir iş var ki o da özel gün fotoğrafçılığı. Hatırı sayılır bir süredir İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor ve hayatlarının en mutlu gününü kusursuz şekilde ölümsüzleştirmek için çiftlerle birlikte çalışıyoruz. Birlikteliklerini yasalar nezdinde de resmileştirmek isteyen ve dünyaevine girmeye karar veren gelin ve damatlarla bir araya gelerek heyecanlarını paylaşıyoruz. Tüm isteklerini ve beklentilerini öğrenerek onlar için neler yapabileceğimizi konuşuyor, ne gibi hizmetler sunabileceğimizi anlatıyoruz. Onların istekleri ile bizim tecrübelerimizden edindiğimiz bilgilerle orta yolu buluyor ve çekim planlamamızı yapıyoruz.

Çiftlerimizle birlikte sınır tanımayan dış çekimler gerçekleştiriyoruz. İstanbul ve çevresinde hatta diğer illerde dahi çekimlere gidebiliyoruz. Özel olarak seçtikleri bir yer varsa orayı tercih ediyor, eğer yoksa daha önceki çekimlerimizden örneklerle onlara pek çok seçenek sunuyoruz. Deniz kenarları, tarihi mekanlar, sokaklar, ormanlık alanlar, göller, parklar ve aklınıza gelebilecek her yeri kullanabiliyoruz. Üstelik dilerlerse fotoğraf haricinde kamera çekimleri de yapabiliyor, düğün klibi ve hikayesi gibi videolar hazırlayabiliyoruz. Seçtikleri modelde, renkte, boyutta ve yaprak sayısında albümlere en beğendikleri pozları koyarak onlara teslim ediyoruz.

Kaliteli ekipmanlarımız ve drone kameramız ile tüm çekimlere ve çiftlere hazırız. Yılların deneyimiyle İstanbul düğün fotoğrafçısı tavsiyelerimizi almak ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanmak için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.