DNS Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

  • Kadıköy, İstanbul.

DNS Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

DNS Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

DNS Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

DNS Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

DNS Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


DNS Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

DNS Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, trashday, düğün hikayesi / klibi".


DNS Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

DNS Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


DNS Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, DNS Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


DNS Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

DNS Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

DNS Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün fotoğraflarınızda doğallığı, özgünlüğü ve kaliteyi arıyorsanız, doğru sayfadasınız! DNS Fotoğrafçılık olarak elinizi eşinizin omzuna attığınız ve birlikte ufka baktığınız sıradan fotoğrafların yerine kendinizi çok daha rahat hissedeceğiniz, sadeliğin ön planda olduğu benzersiz fotoğraflar vaat ediyoruz. Bunu deneyimlerimiz ve bilgi birikimlerimiz ile size sağlarken yüzünüzden gülümseme de eksik olmayacak, emin olabilirsiniz.

Düğün fotoğrafçılığı sektöründe var olmaya başladığımız ilk günden beri kaliteyi her şeyin önünde tuttuk. Kaliteli çekimler, kaliteli fotoğraflar ve kaliteli ev sahipliği DNS Fotoğrafçılık olarak en çok dikkat ettiğimiz noktalar oldu. Bu sayede de bugüne kadar bizi tercih eden sayısız çiftin mutluluk sebebi olduk. Kendimizi her geçen gün geliştiriyor, sizlere çok daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınızı da önemseyerek sizi bekleyen sürecin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını amaçlıyoruz.

Çekimlerinizi planladıktan sonra tarzınıza ve zevklerinize uygun mekan önerilerinde bulunuyoruz. Bu mekanları önerirken yalnızca İstanbul ile sınırlı kalmıyoruz. Türkiye’nin pek çok yerinde hayal ettiğiniz fotoğraflara sahip olabiliyorsunuz. Yemyeşil bahçeler, eşsiz sahiller ya da tarihi noktalar. Nerede olmak isterseniz biz de yanınızdayız!

Dış çekimler ve konsept çekimlerinin yanı sıra sevdiklerinize düğün tarihinizi fotoğraf ve videolar ile duyurduğunuz save the date çekimleri ve düğününüzden sonra gelinlik – damatlığın kirlenmesini önemsemeden gerçekleştirilen trash day çekimlerine de imza atabiliyoruz. Bununla birlikte düğün klibi ve düğün belgeseli gibi videolar çekebiliyoruz. Aşkınızı havadan da kaydedebiliyor, drone çekimlerimiz ile unutulmaz hatıralara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Yıllar sonra bile tebessümle bakacağınız ve güler yüzle hatırlayacağınız fotoğraflar için DNS Fotoğrafçılık kalitesini tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.