Dekor Foto Graf

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Dekor Foto Graf Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Dekor Foto Graf Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Dekor Foto Graf Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Dekor Foto Graf Hakkında

Düğün fotoğraflarınız belki de hayatınız boyunca saklamaktan en çok keyif aldığınız fotoğraflar olacak. Bu kadar değerli bir günü tüm doğallığıyla kaydetmek istiyorsanız, adresiniz Dekor FotoGraf olmalı! Ekibimiz ile birlikte torunlarınıza kadar uzanan bir miras olacak bu fotoğraflarınızda özel her anınızı kaydediyoruz.

Sanatsal bakış açımız, memnuniyet odaklı hizmet anlayışımız ve samimi ekibimiz ile düğün fotoğraflarınız için en doğru tercihlerden biriyiz. Belirli kalıpların dışına çıkıyor, klişe pozlardan tamamen uzaklaşıyoruz. Farklı fotoğraflar ve benzersiz bir düğün albümü için doğru yerdesiniz.

Özellikle dış çekimler konusunda kendimizi sürekli geliştiriyoruz. İstanbul dış çekim mekanları arasında çiftlerimize önerilerde bulunabiliyor, daha önce hiç keşfedilmemiş yerlerde birbirinden güzel kareler elde ediyoruz. Bunu yaparken mekanınızın tarzınıza, zevkinize ve konseptinize uygun olmasını ön planda tutuyor, tüm detayların üstünde tek tek duruyoruz. Amacımız yalnızca dış mekan fotoğraflarınızı çekmek değil, bunun yanı sıra size güzel bir deneyim de yaşatmak!

Çekim gününü, saatini, konseptini ve mekanını belirledikten sonra çekimlerde sizi ne beklediğini kısaca anlatıyoruz. Sizi öncelikle bekleyen şey; keyifli bir ortam! Güler yüzümüz ve sıcakkanlılığımız ile bugünde son derece zevk almanızı ve çekim stresini hissetmemenizi sağlıyoruz. Bu da fotoğraflarınıza yansıyor. Çok daha doğal ve aşkınızı çok daha net bir şekilde fotoğraf karelerine aktarabiliyorsunuz. Bu mutlu günlerinizde yanınızda olmayı ve hikayenizi en iyi şekilde karelere aktarmayı çok seviyoruz.

Fotoğrafçılığa olan merakımız sayesinde düğün fotoğrafçılığı dışında mezuniyet, çocuk ve bebek fotoğrafçılığını da profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Bizi her özel anınızda tercih edebilir, imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz stüdyo çekimleri dilerseniz de dış çekimler ile bu özel günlerinizi ölümsüzleştirebiliriz.

Eğer fiyatlarımızı merak ediyor ve hakkımızda daha çok şey öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cennet Mah. Hürriyet Cad. 49 Küçükçekmece, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.