Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Dekor Foto Graf

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Dekor Foto Graf Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Dekor Foto Graf Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Dekor Foto Graf Sıkça Sorulan Sorular

Dekor Foto Graf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Dekor Foto Graf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Dekor Foto Graf ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Dekor Foto Graf ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Dekor Foto Graf şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Dekor Foto Graf şehir dışında hizmet vermiyor.

Dekor Foto Graf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Dekor Foto Graf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Dekor Foto Graf hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Dekor Foto Graf aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Dekor Foto Graf Hakkında

Düğün fotoğraflarınız belki de hayatınız boyunca saklamaktan en çok keyif aldığınız fotoğraflar olacak. Bu kadar değerli bir günü tüm doğallığıyla kaydetmek istiyorsanız, adresiniz Dekor FotoGraf olmalı! Ekibimiz ile birlikte torunlarınıza kadar uzanan bir miras olacak bu fotoğraflarınızda özel her anınızı kaydediyoruz.

Sanatsal bakış açımız, memnuniyet odaklı hizmet anlayışımız ve samimi ekibimiz ile düğün fotoğraflarınız için en doğru tercihlerden biriyiz. Belirli kalıpların dışına çıkıyor, klişe pozlardan tamamen uzaklaşıyoruz. Farklı fotoğraflar ve benzersiz bir düğün albümü için doğru yerdesiniz.

Özellikle dış çekimler konusunda kendimizi sürekli geliştiriyoruz. İstanbul dış çekim mekanları arasında çiftlerimize önerilerde bulunabiliyor, daha önce hiç keşfedilmemiş yerlerde birbirinden güzel kareler elde ediyoruz. Bunu yaparken mekanınızın tarzınıza, zevkinize ve konseptinize uygun olmasını ön planda tutuyor, tüm detayların üstünde tek tek duruyoruz. Amacımız yalnızca dış mekan fotoğraflarınızı çekmek değil, bunun yanı sıra size güzel bir deneyim de yaşatmak!

Çekim gününü, saatini, konseptini ve mekanını belirledikten sonra çekimlerde sizi ne beklediğini kısaca anlatıyoruz. Sizi öncelikle bekleyen şey; keyifli bir ortam! Güler yüzümüz ve sıcakkanlılığımız ile bugünde son derece zevk almanızı ve çekim stresini hissetmemenizi sağlıyoruz. Bu da fotoğraflarınıza yansıyor. Çok daha doğal ve aşkınızı çok daha net bir şekilde fotoğraf karelerine aktarabiliyorsunuz. Bu mutlu günlerinizde yanınızda olmayı ve hikayenizi en iyi şekilde karelere aktarmayı çok seviyoruz.

Fotoğrafçılığa olan merakımız sayesinde düğün fotoğrafçılığı dışında mezuniyet, çocuk ve bebek fotoğrafçılığını da profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Bizi her özel anınızda tercih edebilir, imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz stüdyo çekimleri dilerseniz de dış çekimler ile bu özel günlerinizi ölümsüzleştirebiliriz.

Eğer fiyatlarımızı merak ediyor ve hakkımızda daha çok şey öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Cennet Mah. Hürriyet Cad. 49 Küçükçekmece, İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.