• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Degaraj Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Degaraj Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Degaraj Sıkça Sorulan Sorular

Degaraj düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Degaraj düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Degaraj ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Degaraj ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Degaraj şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Degaraj şehir dışında hizmet veriyor.

Degaraj düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Degaraj düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Degaraj hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Degaraj aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:
"dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Degaraj Hakkında

Yılların tecrübesini ve bilgi birikimlerini düğün fotoğraflarınızda görmek isterseniz, düğün fotoğrafçınız Degaraj olmalı! Neden mi? Hemen anlatayım.

2005 yılından beri bu sektörün içinde profesyonel olarak hizmet veriyorum. Tecrübem ise çok daha eski. Fotoğrafçılığa olan merakım ve ilgimi çocukluğumda fark ettim. Fotoğrafçı olan dedemin atölyesine her girdiğimde bu mesleği biraz daha sevmeye başladık. Karanlık oda, fotoğrafların düzenlenmesi, kesilmesi, kurutulması ve kutulara dizilmesi gün geçtikçe keyif aldığım şeyler oldu. İşin temelinden büyüdüm, şimdi de fotoğrafçılığa bir hayat tarzı olarak bakıyorum. Sevdiğim işi yaptığımı en iyi çiftlerim anlıyor. En özel anlarınızı mutlulukla kaydediyor, güler yüzüm ve samimiyetimi her fırsatta size yansıtıyorum. Bu da son derece keyifli çekimleri de beraberinde getiriyor.

Kendimi sürekli geliştiriyor, fotoğrafçılık alanındaki her gelişmeyi yakından takip ediyorum. Yenilikçi yapım sayesinde kullandığım ekipman, arka plan ve konseptleri de yeniliyorum. Böylelikle memnuniyetinizi de en iyi şekilde sağlıyorum.

Fotoğraf çekimleri için özel lensler kullanıyorum. Çekimlerinizi elektriğin olmadığı yerlerde yapma ihtimaline karşı konsept ve arka plan oluşturabilmek adına akülü sistem tercih ediyorum. Kolaylıkla sökülüp takılabilen ışıklı ekipmanlarımız ile gerekli tüm açıyı ve ışığı yakalayacağımdan emin olabilirsiniz. Dekor yapmak için de uygun sahneye sahibim. Nasıl fotoğraflara sahip olmak istediğinizi söylemeniz yeterli.

Çiftlerime güzel bir haberim var! Düğün fotoğraflarınız için şehir dışına çıkabiliyor, bu anları dilediğiniz yerde ölümsüzleştirebiliyorum. İstanbul dış çekim mekanları dışında Türkiye’nin pek çok yerinde yanınızda olabiliyorum. Hayal ettiğiniz mekanlarda, beklentilerinizin de üstünde çekimler gerçekleştireceğim. Detaylı bir planlama ve eksiksiz bir hazırlık yapmak için istediğiniz çekim tarihinden en az 1 ay önce benimle iletişime geçmeniz gerektiğini de belirtmek istiyorum.

Eğer düğün fotoğraflarınız için deneyim ve profesyonelliğime güveniyorsanız yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşmak.

İletişim

  • Adres:

    HÜRRİYET MAH. RUMELİ CAD. NO:15/B KÜÇÜKKÖY / İSTANBUL

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.