Cihan Genç Wedding

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Cihan Genç Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Cihan Genç Wedding Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Cihan Genç Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Cihan Genç Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Cihan Genç Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Cihan Genç Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Cihan Genç Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi".


Cihan Genç Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Cihan Genç Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Cihan Genç Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Cihan Genç Wedding şehir dışında hizmet veriyor.


Cihan Genç Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Cihan Genç Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Cihan Genç Wedding Hakkında

Eğer Beşiktaş düğün fotoğrafçısı arayışınız devam ediyorsa o halde Cihan Genç Wedding ekibi olarak size kendimizi takdim etmekten mutluluk duyarız. Hem stüdyo hem de açık hava çekimlerimiz ile çiftlerimizin en mutlu günlerini unutulmaz anılara dönüştürüyoruz.

Uzun yıllardır bu işi yapmanın vermiş olduğu tecrübe ile işlerimizi her zaman düzenli bir şekilde yaparak belirli bir standarda oturtmayı tercih ediyoruz. Özel gün fotoğrafçılığı konusunda da bu konuda yaptığımız bazı özel çalışmalarımız mevcut. Özellikle düğün ve nişan gibi organizasyonlarda zaten çiftler hat safhada bir masrafın altına giriyorlar ve bunun muhtemelen hesabını dahi tutamıyorlar. Biz de bu durumu göz önüne alarak onlar için belirli fiyatlarda ve içeriklerde bazı paketler oluşturduk. Bizi tercih eden çiftlerimize bu paketlerimizi sunarak bütçelerine zevklerine en uygun paketi seçmelerini tavsiye ediyoruz. Paket içeriklerimize geçmeden son olarak belirtmek isteriz ki bunları tercih etmek zorunda değilsiniz, dilerseniz almak istediğiniz hizmetin içeriğini tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz.

2 adet söz ve nişan paketimiz, 2 adet düğün paketimiz, bir Save The Date paketi ve bir de video klip paketimiz mevcut. Adından da anlaşılabileceği üzere son paket sadece video içeriğinde oluşuyor. Burada 3 – 4 dakikalık kısa videolar oluşturuyoruz. İçeriğinde ise en mutlu gününüzün unutulmaz anıları yer alıyor. Profesyonel bir şekilde sinematik olarak çekip montajlıyoruz ve bu sayede klip bir kısa film tadında oluyor.

Diğer paketlerimizde ise saatleri ve boyutları değişmek ile birlikte genel olarak şu hizmetler bulunuyor; birden fazla mekânda dış çekim, ortalama 500 ila 750 arası fotoğraf karesi, seçilen fotoğrafların photoshop ile görsel düzenlemesi, yine seçilenlerin uygun bir şekilde tasarlanarak albüm oluşturulması, panoramik albüm, aile albümü, canvas tablo, ahşap albüm kutusu, poster baskı ve cep albümü gibi detaylar.

Bize ulaşmak ve fiyat bilgisi almak için sayfadaki formu ücretsiz olarak doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.