Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Canan Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Canan Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Canan Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Canan Photography Sıkça Sorulan Sorular

Canan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Canan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Canan Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Canan Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Canan Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Canan Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Canan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Canan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Canan Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Canan Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, trashday, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Canan Photography Hakkında

İki aşık olarak 2010 yılında Canan Photography ismiyle başladığımız fotoğrafçılık serüvenimizde kendimizi sürekli olarak geliştirerek her şeyin sorunsuz olacağı bir çekim süreci yaşatıyor ve harika fotoğraflar ortaya çıkarıyoruz.

Çiftlerle çalışmayı, aşk dolu bakışları çok seviyoruz. Farklı konseptlerle en özel anlarınızı kayıt altına alarak aranızdaki sevgi bağını yansıtacak bir albüm oluşturmayı amaçlıyoruz. Yılların bize kattığı tecrübeler doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek sizi stüdyomuzda ağırlıyoruz. İstekleriniz, tarzınız ve beklentilerinizi göz önüne alarak çalışıyoruz. İşimize sadece anlık bir durum gözüyle bakmıyor aynı zamanda bunun geleceğe bırakacağınız en özel miraslardan biri olduğunu düşünüyoruz.

Çekiminizi planlamak ve sizinle tanışmak için ofisimize gelmenizi istiyoruz. Nasıl bir fotoğraf albümünün içerisinde yer almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Size özel bir içerik oluşturuyoruz. Çekimler için çok çeşitli paketlerimiz bulunuyor. Her bütçeye ve zevke uygun içeriklerimizle sizi memnun etmeye gayret gösteriyoruz. İster tek bir mekanda isterseniz de birden fazla alanda dış çekimlerinizi yapabiliyoruz. Tarihi köşkler, doğayla iç içe atmosferler en çok tercih ettiğimiz alanların başında geliyor. Sizin isteklerinize göre de gerekli izinleri alarak farklı mekanlarda çekimler yapabiliyoruz. Çekim esnasında kaliteli ve son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz.

Çekimler sırasında size poz ve duruş gibi bazı konularda gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Çekim boyunca içinizden geldiği gibi davranmanızı ve rahat olmanızı istiyoruz. Çekim bittiğinde ise anlaşmış olduğumuz paket içeriğindeki fotoğraf sayısı kadar görüntüyü bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Rötuş ve efekt uygulamalarıyla konseptinizi tamamlıyoruz. Panoramik albüm, cep albümü, 4 adet büyük fotoğraf baskısı, aile albümü hazırlıyoruz. Çekimlerinizin hem orijinal kopyalarını hem de DVD olarak hazırlanmış halini size teslim ediyoruz. Tüm bunlara ek olarak drone ile çekilmiş bir mutluluk klibi de hazırlıyoruz.

Siz de İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız atölyemizi ziyaret etmek için sayfa üzerinde yer alan iletişim formu yoluyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Koşuyolu Mahallesi, Şekercioğlu Sk. No:20, 34662 Kadıköy/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.