Çağdaş Sezek Photography

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Çağdaş Sezek Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

Çağdaş Sezek Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Çağdaş Sezek Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Çağdaş Sezek Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Çağdaş Sezek Photography Hakkında

Çağdaş Sezek Photography olarak çok uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz. Geçen yıllar boyunca edindiğimiz sayısız tecrübe ve değerli bilgi birikimleri sayesinde her gün biraz da profesyonelleşerek ve kendimizi geliştirerek çalışmaya devam ediyoruz. Üstelik bunu yaparken mesleğe başladığımız ilk günkü heyecanımızı da kaybetmiyor, amatör ruhu içimizde tutuyoruz. Eğitimli, tecrübeli, işini severek yapan ve güler yüzlü bir profesyonel kadro ile çalışıyoruz. Ekip olarak kaliteden ödün vermeden en iyi ekipmanları da kullanarak yeteneklerimizi ortaya çıkarıyoruz.

Çok yönlü bir ekip olarak fotoğrafçılığa dair bekleyebileceğiniz hemen her hizmeti bizde bulabilirsiniz. Düğünler başta olmak üzere nişan merasimleri ve sünnet törenleri gibi özel gün çekimleri, moda fotoğrafçılığı, emlak fotoğrafçılığı, kurumsal çekimler ve tanıtım filmi çekimleri yapıyoruz. Ancak düğünler özelinde konuşmak gerekirse çiçeği burnunda heyecanlı çiftlerle çalışmak ve onların mutluluklarına ortak olmak hepsinden daha özel. Bu sebeple düğün fotoğraf çekimi İstanbul’daki çiftlerle yapmaktan en çok keyif aldığımız işlerden bir tanesi.

Bizi tercih eden çiftlerimizle randevulaşarak taleplerini ve beklentilerini öğrenip bir planlama oluşturuyoruz. Akabinde ise günü ve saatinde buluşmak üzere ayrılıyoruz. Dış mekan çekimleri yaparak gelin ve damatlarımızın aşkını en iyi yansıtacak lokasyonlar keşfetmeye çalışıyoruz. 2 veya 3’er kişilik ekiplerle katıldığımız çekimlerimizden hem fotoğraf hem de video için kamera kayıtları oluşturuyoruz. En doğal hallerini yakalamak için stressiz, sakin ve eğlenceli bir çekim ortamı yakalıyoruz.

Çağdaş Sezek Photography olarak İstanbul'da düğün için dış çekim mekanları önerilerimizi ve kaliteli hizmetlerimizin uygun fiyatlarını öğrenmek isterseniz yapmanız gereken son derece basit. Hemen vakit kaybetmeden sayfanın sağ tarafında bulunan formu eksiksiz şekilde doldurup alttaki butona tıklayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer erken rezervasyon yaptırırsanız hem daha avantajlı fiyatlarımızdan faydalanırsınız hem de düğün tarihinizi bir başka çifte kaptırmazsınız. Sizinle çalışmak ve en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.