Byfeoglu Photography

E-posta Gönder

Byfeoglu Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Byfeoglu Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Byfeoglu Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Byfeoglu Photography Hakkında

Aşkınızı ve zarafetinizi fotoğraflarınıza muhteşem bir şekilde yansıtıyor, yılların eskitemediği karelere dönüştürüyoruz. Bendeniz Seda Feoğlu. Byfeoglu Photography olarak deneyimli ekibimle birlikte uzun yıllar boyunca fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Özel günlerin değerini biliyor ve çiftler tarafından tercih edilen İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor, yaratıcılığımızı konuşturarak en özel anlarınızı kaydediyoruz. Her geçen gün değişen trendleri yakından takip ediyor ve farklı seçenek ve alternatiflerle İstanbul’da muhteşem bir dış çekim gerçekleştiriyoruz.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek, isteklerinize en iyi cevabı vermek ve sizi mutlu etmek en temel amacımız. Bu nedenle bu süreci özenle yürütüyoruz. Öncelikle düğün dış çekiminiz için bizimle iletişime geçtiğinizde ne tarz fotoğraflar istediğinizi öğreniyoruz. Sizi yakından tanıyarak tarzınıza ve düğün konseptinize uygun fotoğraflar için tavsiyelerde bulunuyoruz. Fotoğraf çekimi için belirleyeceğiniz ister düğün günü isterseniz de gün boyunca sizinle olabiliyor, en özel anlarınızı muhteşem fotoğraflara dönüştürüyoruz.

Romantik ve eğlenceli fotoğraf kareleri için de size mekân önerilerinde bulunabiliriz. Geçmiş dönemlerde gerçekleştirdiğimiz dış çekimlerden bahsedecek olursak; tarihi mekânlarda, kır bahçelerinde, yemyeşil ormanlarda, deniz kenarlarında çiftlerin en özel anlarını kaydettik. Farklı tür çekimler de gerçekleştirebiliyoruz. Düğün öncesi gerçekleştireceğimiz save the date ile evlilik tarihinizi sevdiklerinize farklı bir şekilde ilân edebilir, düğün sonrası yapacağımız trash day çekimiyle de gelinlik ve damatlığınızın kirlenmesini umursamadan çılgın pozlar verebilirsiniz.

Byfeoglu Photography olarak düğün fotoğrafçılığının yanı sıra, nişan, kına doğum, bebek, hamilelik, ürün çekimi gibi hizmetlerimiz de bulunuyor.

İstanbul dış çekim fiyatları açısından her bütçeye uygun paket fiyatlarımız bulunuyor. Siz de özel günlerinizin muhteşem fotoğraf karelerine dönüşmesini isterseniz, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.