Butterfly Media

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Butterfly Media Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Butterfly Media Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Butterfly Media Sık Sorulan Sorular

Butterfly Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Butterfly Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Butterfly Media hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Butterfly Media aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, trashday, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi".


Butterfly Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Butterfly Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Butterfly Media ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çekim mekânlarımıza, çiftlerimizle birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz detaylı toplantımızda çiftlerimizin istek ve hayallerini göz önünde bulundurarak birlikte karar veriyoruz."


Butterfly Media şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Butterfly Media şehir dışında hizmet veriyor.


Butterfly Media ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Butterfly Media ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Butterfly Media Hakkında

Büyük bir heves ve heyecan ile kurduğumuz Kelebek Medya İstanbul’da fotoğrafçılığa dair geniş skalada bir hizmet vermeye başladı. Bir karı koca olarak yürüttüğümüz işlerimizin çapı gün geçtikçe büyüdü ve alanımızda tanınır olmaya başladık. Sonra markalaşma çalışmaları ile adımızda ufak bir değişiklik yapıp bu adın patentini aldık. Artık Butterfly Media olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İsmimizi çok özenle ve dikkatle seçtik ve bu seçimde kararımızı etkileyen iki ayrı anlam oldu. Müsaadenizle bize çok yakıştığını düşündüğümüz marka adımızın anlamından çok kısa bahsetmek istiyoruz. Önceliği kısa olan anlamına verelim; “butterfly” kelimesi fotoğrafçılıkta bir tür ışık yani “ışığın en tepedeki hali” anlamına gelir ve bu iş ile gerçekten ilgilenen herkes de bilir ki, fotoğraf bir ışıkla yazma sanatıdır. Işıksız fotoğraf teknik anlamda mümkün dahi değildir. Diğer anlamı ise kelebek oluşumunun tarafımızdan bir konuya benzetilmesi aslında.

Şöyle ki; yumurta dönemi: ilk bakışma, tırtıl dönemi: flört evresi, larva hali: aileler ile tanışma ve nişan dönemi, kelebek dönemi: evlilik ile tamamlanan o güzel yol. Bu benzetmelerden de anlayacağınız üzere biz işimizi gerçekten çok seviyor ve üzerine kafa yoruyoruz. Özellikle de işimizin bir parçası olan düğün fotoğrafçılığı konusuna epey önem veriyoruz.

İşini profesyonellik ile yapan büyük bir ekibiz ve bu ekibin işlerini en iyi şekilde yapmalarını sağlayan teknolojik ve kaliteli de bir ekipmana sahibiz. Bu ekip ve donanım ile her şarta ve isteğe uygun çekimler yapabiliyoruz. Çiftlerimizin isteğine göre gerek stüdyo gerekse dış mekân çekimleri gerçekleştiriyoruz. Üstelik sadece fotoğrafla sınırlı kalmıyor, düğün belgeseli, düğün hikâyesi ve klibi gibi video içeriklerini de üretebiliyoruz.

Eğer, Eyüp fotoğraf stüdyoları arasında her isteğinizi başarılı bir şekilde yerine getirecek bir ekip arıyorsanız buldunuz. Hemen sayfadaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Silahtarağa Mahallesi, Ordu Cd. No:343/2 34050 Eyüp/İstanbul, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Butterfly Media Yol Haritası

Butterfly Media Yorumları (5)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Derya

Düğün Tarihi: 22.07.2017


Sizinle gerçekleştirdiğimiz çekim gerçekten çok eğlenceliydi ve güzeldi... Evlilik hazırlıklarına dair hatırladığımız en keyifli anımızın fotoğraf çekimi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu tabii sizin gibi pozitif bir çift sayesinde oldu :) Sizleri tanıdığımıza çok sevindik. Görüşmeye devam... devam 

Butterfly Media

Düğün Fotoğrafçıları

Bu güzel dilekleriniz ve düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Tabiki si görüşmeye devam edicez, sizin gibi tatlı bir çifti tanıdığımız için bizde çok mutluyuz.

Kübra & Atilla

Düğün Tarihi: 05.09.2018


Baaaayıllldımmm 🙏 Ellerinize sağlık çok güzel bir ailesiniz... Çekimler süper siz süper 👍 haliyle resimlerde süper oluyorrr sabirsizlaniyorum resimler icinn 😍

Tuğba & Selim

Düğün Tarihi: 31.03.2018


Düğünümüz için verdiğimiz birçok karar da bizi en mutlu eden kararlardan biri de sizlerle birlikte olmaktı, birlikte olmaktı diyorum çünkü biz o gün fotoğraf çekimine değil resmen sizlerle eğlenmeye stres atmaya gitmişcesine çok eğlendik. Bu alanda ve yaptığınız her işte başarılarınız hep daim... devam 

Fatma & Kadir

Düğün Tarihi: 28.01.2018


Günler yaklaşıyor evlilik için o kadar çok şeyle uğraş veriyoruz ki bir an olsun aklımızdan çıkmış ve nişanlım düğün fotoğrafçısı dedi ve bir an geç kaldığımızı fark ettik. Alelacele araştırma yoluna girdik bir kaç araştırma sonucu butterfly media bulduk. Şimdi şunu çok rahat bir şekilde söyleye... devam 

Fatma & Cenk

Düğün Tarihi: 19.08.2017


Bir kez daha düğünüm olsa yine ve yine sizinle çalışırdım , beni o günün stresinden öylesine uzaklaştırdınız ki fotoğrafı bir kenara bırakalım bunun için bile ayrıca çok teşekkür ederim sizlere , fotoğraflara gelirsek zaten bir efsaneydi biz bayıldık derken herkes bir o kadar bayıldı gerçekten çok... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.