Bülent Umut Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Beylikdüzü, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 3.000-5.000 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Gelinin ve damadın kendini rahat hissedebileceği birçok farklı mekânda çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

CREAWED
90 5 6

Bakırköy

CREAWED

Creawed, 2017 yılında AKCOLOR ve Cine Yapım iştiraki olarak İstanbul'da kur...

Wedding Pera
36 1 11

Beyoğlu

Wedding Pera

Fotoğrafçılığa dair 15 yılı aşan geçmişimizin bize kattığı tecrübeleri ve b...

6 Oda 1 Ofis
29 1

Beşiktaş

6 Oda 1 Ofis

Düğünlerde ‘son trend’ insansız hava aracıyla video çekimi... 6oda1ofis hem...

Hakkında

Bendeniz Bülent Umut, fotoğrafçılığa olan ilgim ve sevgim sebebiyle kendimi bu alanda geliştirmek ve bunu da eğitimimle desteklemek istedim. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi fotoğraf bölümünden birincilikle mezun oldum. Yüksek lisansımıda yine aynı bölümde tamamladım. 1998 yılında İfsak fotoğraf günleri kapsamında "demir çeliğe can verenler" isimli Karabük demir-çelik fabrikasındaki işçileri anlatan siyah-beyaz ilk fotoğraf sergimi açtım. 40. ve 41. Antalya Altın Portakal Film Festivali’ne iki adet farklı fotoğraf sergisi hazırladım. Son sergim de "Benim Yüzüm Sinema" isimli Türk Sinemasının karakter oyuncularının portrelerinden oluşmaktadır. Prestijli platformlardan aldığım çok sayıda ödülüm bulunuyor. 1996 yılından beri de aktif olarak hizmet verdiğim İstanbul, düğün fotoğraf çekimi yaptığım şehirdir.
Benimle iletişime geçen ve anlaştığım çiftlerle dış mekân çekimleri yapıyorum. Dilerlerse şehir dışına ve hatta yurt dışına bile gidiyorum. Düğününüz için isteyebileceğiniz düğün hikâyesi, düğün belgeseli, trashday, düğün klibi ve save the date gibi tüm çekim türlerinde hizmet veriyorum. Düğün haricinde nişan töreniniz için de fotoğraf çekimi isterseniz severek yaparım.
Çekimlere katıldığım ekip sayısını işin niteliğine, süresine ve çiftin talebine göre ayarlıyorum. Gerektiği durumlarda 7 kişiden 70 kişiye kadar ekibi çekime dahil edebiliyorum.
Son dönemde gittikçe popülerleşen ve çiftlerin çokça talep ettiği konsept çekimlerini, çiftin istekleri doğrultusunda sanat yönetmenimle birlikte tasarlıyoruz. Konseptin tasarım aşamasında hem gelinin hem damadın isteklerini dâhil etmekle birlikte daha çok gelin odaklı çalışıyoruz ve onun fikirlerini daha ön planda tutuyoruz. Konseptler konusunda sürekli olarak kendimizi güncelliyor ve yurt dışındaki trendleri takip ediyoruz. Her yıl bir tema belirliyor ve çiftin beğenisini kazanırsa o tema üzerinden çekimleri gerçekleştiriyoruz.
Çekilen fotoğraflara Photoshop uygulamasında bulunuyorum. Bunu yaparken de çifte, çekim yapılan mekâna, gelinlik tarzına ve damatlık rengine göre kullanacağım tonları belirliyorum.
Profesyonel ve kaliteli düğün fotoğraflarınız olsun istiyorsanız yandaki formu doldurarak iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Bulent Umut

 • Adres: Cumhuriyet Mahallesi / Beylikdüzü

Bülent Umut Photography Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.