Bülent Umut Photography

0850 241 1770

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Hayır

Stüdyo Çekimi

Beylikdüzü, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 3.000-5.000 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Gelinin ve damadın kendini rahat hissedebileceği birçok farklı mekânda çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Aras Medya
57 5 11

Ataşehir

Aras Medya

Hayatınızın en ozel ve guzel anını yaşıyorsunuz , herşey kusursuz olmalı . ...

U&G Wedding
134 7 31

Kartal

U&G Wedding

U&G Wedding ekibi olarak Unutulmaz günlerin en özel anlarını, estetiğin doğ...

Halil Sarı Fotoğrafçılık
71 11 30

Kadıköy

Halil Sarı Fotoğrafçılık

Beklentilerinize sınır tanımayın... Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için ...

Hakkında

Bendeniz Bülent Umut, fotoğrafçılığa olan ilgim ve sevgim sebebiyle kendimi bu alanda geliştirmek ve bunu da eğitimimle desteklemek istedim. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi fotoğraf bölümünden birincilikle mezun oldum. Yüksek lisansımıda yine aynı bölümde tamamladım. 1998 yılında İfsak fotoğraf günleri kapsamında "demir çeliğe can verenler" isimli Karabük demir-çelik fabrikasındaki işçileri anlatan siyah-beyaz ilk fotoğraf sergimi açtım. 40. ve 41. Antalya Altın Portakal Film Festivali’ne iki adet farklı fotoğraf sergisi hazırladım. Son sergim de "Benim Yüzüm Sinema" isimli Türk Sinemasının karakter oyuncularının portrelerinden oluşmaktadır. Prestijli platformlardan aldığım çok sayıda ödülüm bulunuyor. 1996 yılından beri de aktif olarak hizmet verdiğim İstanbul, düğün fotoğraf çekimi yaptığım şehirdir.
Benimle iletişime geçen ve anlaştığım çiftlerle dış mekân çekimleri yapıyorum. Dilerlerse şehir dışına ve hatta yurt dışına bile gidiyorum. Düğününüz için isteyebileceğiniz düğün hikâyesi, düğün belgeseli, trashday, düğün klibi ve save the date gibi tüm çekim türlerinde hizmet veriyorum. Düğün haricinde nişan töreniniz için de fotoğraf çekimi isterseniz severek yaparım.
Çekimlere katıldığım ekip sayısını işin niteliğine, süresine ve çiftin talebine göre ayarlıyorum. Gerektiği durumlarda 7 kişiden 70 kişiye kadar ekibi çekime dahil edebiliyorum.
Son dönemde gittikçe popülerleşen ve çiftlerin çokça talep ettiği konsept çekimlerini, çiftin istekleri doğrultusunda sanat yönetmenimle birlikte tasarlıyoruz. Konseptin tasarım aşamasında hem gelinin hem damadın isteklerini dâhil etmekle birlikte daha çok gelin odaklı çalışıyoruz ve onun fikirlerini daha ön planda tutuyoruz. Konseptler konusunda sürekli olarak kendimizi güncelliyor ve yurt dışındaki trendleri takip ediyoruz. Her yıl bir tema belirliyor ve çiftin beğenisini kazanırsa o tema üzerinden çekimleri gerçekleştiriyoruz.
Çekilen fotoğraflara Photoshop uygulamasında bulunuyorum. Bunu yaparken de çifte, çekim yapılan mekâna, gelinlik tarzına ve damatlık rengine göre kullanacağım tonları belirliyorum.
Profesyonel ve kaliteli düğün fotoğraflarınız olsun istiyorsanız yandaki formu doldurarak iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Bulent Umut

 • Telefon: 0850 241 1770

 • Adres: Cumhuriyet Mahallesi / BeylikdüzüYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.