Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı Sıkça Sorulan Sorular

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor.

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Hayatınızın en özel anlarından biri olan düğününüzü fotoğraf kareleri ve düğün hikayesiyle Birsedastory içerisinde ölümsüzleştiriyoruz. Birbirinden özel konseptlerimiz ve özgün içeriklerimizle düşlerinizin gerçeğe dönüştüğü bir hizmet sunuyoruz.

Profesyonel bir şekilde uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Edindiğimiz bilgiler ve tecrübeler doğrultusunda her çiftin aşk masalına özel bir yaklaşımla tanışıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak her şeyin istediğiniz gibi ilerlediği bir çekim sürecinin ardından harika bir fotoğraf albümüyle karşınıza çıkıyoruz.

Çekim öncesi sizinle tanışarak nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Beğendiğiniz fotoğraf konseptlerini detaylı olarak inceliyor ve tarzınıza uygun bir hizmet içeriği planlıyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek kalitemize dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek stüdyomuz içerisinde kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Fotoğrafçılık sektöründe moda olan trendleri yakından takip ederek çalışmalarımızda talebinize bağlı olarak uyguluyoruz.

Çekim için bir dış çekim mekanına karar vermenizi istiyoruz. Doğanın güzelliğiyle göz kamaştırdığı bir yer, tarihi bir alan ya da birlikteliğinize dair anısı olan bir yeri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Çekim yerine karar verdiğinizde hangi gün ve saat aralığında çekime gidileceği gibi konuları içeren detaylı bir plan hazırlıyoruz. Çekim esnasında içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Poz, duruş ve bakış gibi konularda size yönlendirmelerde bulunuyoruz. Çekiminiz bittiğinde ise fotoğrafları dijital ortamda düzenliyoruz. Video çekimi yaptıysak da montaj ve kurgu işlemlerinizi yapıyoruz. Söz vermiş olduğumuz tarihte eksiksiz bir şekilde hazırlıkları bitmiş görüntülerinizi size teslim ediyoruz.

Siz de İstanbul düğün fotoğrafçısı Birsedastory’nin şanslı çiftlerinden biri olmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.