Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Birsedastory Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Hayatınızın en özel anlarından biri olan düğününüzü fotoğraf kareleri ve düğün hikayesiyle Birsedastory içerisinde ölümsüzleştiriyoruz. Birbirinden özel konseptlerimiz ve özgün içeriklerimizle düşlerinizin gerçeğe dönüştüğü bir hizmet sunuyoruz.

Profesyonel bir şekilde uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Edindiğimiz bilgiler ve tecrübeler doğrultusunda her çiftin aşk masalına özel bir yaklaşımla tanışıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak her şeyin istediğiniz gibi ilerlediği bir çekim sürecinin ardından harika bir fotoğraf albümüyle karşınıza çıkıyoruz.

Çekim öncesi sizinle tanışarak nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Beğendiğiniz fotoğraf konseptlerini detaylı olarak inceliyor ve tarzınıza uygun bir hizmet içeriği planlıyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek kalitemize dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek stüdyomuz içerisinde kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Fotoğrafçılık sektöründe moda olan trendleri yakından takip ederek çalışmalarımızda talebinize bağlı olarak uyguluyoruz.

Çekim için bir dış çekim mekanına karar vermenizi istiyoruz. Doğanın güzelliğiyle göz kamaştırdığı bir yer, tarihi bir alan ya da birlikteliğinize dair anısı olan bir yeri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Çekim yerine karar verdiğinizde hangi gün ve saat aralığında çekime gidileceği gibi konuları içeren detaylı bir plan hazırlıyoruz. Çekim esnasında içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Poz, duruş ve bakış gibi konularda size yönlendirmelerde bulunuyoruz. Çekiminiz bittiğinde ise fotoğrafları dijital ortamda düzenliyoruz. Video çekimi yaptıysak da montaj ve kurgu işlemlerinizi yapıyoruz. Söz vermiş olduğumuz tarihte eksiksiz bir şekilde hazırlıkları bitmiş görüntülerinizi size teslim ediyoruz.

Siz de İstanbul düğün fotoğrafçısı Birsedastory’nin şanslı çiftlerinden biri olmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.