Bilen Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

Bakırköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türü Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Olivo Wedding
150 10 20

Şişli

Olivo Wedding

1.000-1.500 TL
Düğün Hikayesi/Klibi
Duru Wedding
54 1 10

Küçükçekmece

Duru Wedding

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Aren Fotoğraf
312 7

Beyoğlu

Aren Fotoğraf

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Mutlu bir birlikteliğe adım atarken yaşadığınız o güzel heyecanlar, tatlı telaşlar ve gözlerinizdeki aşkı belgelemek için çalışıyoruz. Bilen Fotoğrafçılık ailesi olarak Bakırköy’deki stüdyomuzdan şehrin en güzel köşelerine çiftlerimizle birlikte yolculuğa hazırlanıyoruz. Yenilikçi bakış açısına sahip, ilerleme odaklı ekibimizle aldığımız eğitmenler ve sektörde edindiğimiz tecrübeleri bir araya getirerek kaliteli hizmet sunuyoruz. Canlı renkleriyle dikkat çeken çalışmalarımızın çözünürlük ve uzun ömürlü baskı kalitesiyle hak ettiğiniz hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Bakırköy düğün fotoğrafçısı olmakla birlikte şehir dışında da çekimler tasarlıyoruz. Hayatınız boyunca unutmayacağınız anları, keyifli dış çekimlerle taçlandırıyoruz. Bu çekimler için İstanbul içinde Yıldız Parkı, Emirgan Korusu, Hidiv Kasrı, Fenerbahçe ve Bakırköy’de doğal güzelliği ile dikkat çeken mekanları tercih ediyoruz. Ancak fark ücreti almak durumunda kaldığımız özel mülk, orman, koru ve tarihi mekanlarda da çekimler tasarlayabiliyoruz. Şehir dışı yolculuklarımızda fiyatlar için kilometre bazlı hesaplama yapıyoruz.

Gelelim, merak ettiğiniz çekim detayları ve çekim türlerine! Dilediğiniz her mekanda save the date, trash day, konsept ve detay çekimler gerçekleştiriyoruz. Dış çekimlerin yanında düğün mekanınızda video çalışmaları da yapıyoruz. En kıymetli anlarınızı sinematik videolara dönüştürerek düğün hikayesi, sosyal medya klipleri ve dijital ortamda saklamak üzere montajlı kayıtlar hazırlıyoruz. Hayatınızın boyunca hatırlamak istediğiniz anları dijital albüm olarak teslim etmekle de yetinmiyor, yıllarca başucunuzda saklamanız için panoramik albüm de tasarlıyoruz. Dilerseniz; kristal, magazin, nubuk deri ve keten gibi özel yapım albüm setleri de teslim ediyoruz. Setlerde, panoramik albümün yanında 2 adet aile ve 1 adet cep albümü de var. Duvarlarınızı süsleyecek kanvas veya tuval baskıları da mutlaka görmelisiniz.

Simdi, hemen Bilen Fotoğrafçılık Bakırköy iletişim formunu doldurmalısınız. Bu sayede İstanbul dış çekim düğün fotoğraflarımız hakkında da bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

 • Adres: Ataköy 1. Mahallesi, Fişekhane Cd. No:7, 34158 Bakırköy/İstanbul, Türkiye

Bilen Fotoğrafçılık Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
İstanbul Düğün Fotoğrafçıları
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!