Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Big Dream Wedding Photography

Big Dream Wedding Photography

Big Dream Wedding Photography Hakkında

Big Dream Wedding Photography, 7 yıldır ajans sektöründe yer alarak son 1,5 senedir Big Dream adıyla faaliyet gösteren bir düğün fotoğrafçısı ajansı. Firma, yılların getirdiği deneyimle yaptığı projelere güvenmekte ve müşteri iletişimine büyük önem vermekte. Kurumsal firmalarla profesyonelce çalışan bir firma olarak uzun süre boyunca sektörde faaliyet göstermiş ve düğün sektörüne özel bir ekip oluşturarak hizmet vermekte.Stüdyo, Kadıköy, Ataşehir ve Beşiktaş'ta bulunan ofislerinde çiftlerle birebir iletişim kuruyor.

Deneyim

9 kişilik profesyonel ve alanında tecrübeli bir ekiple çalışmalarını yürütüyor. İçerik üreticisi, grafik tasarımcı, fotoğrafçı ve daha birçok uzman birbirinden farklı beceri ve yeteneklerini ortaya koyuyor. İstanbul Anadolu Yakası’nda düğün fotoğrafçısı olan Big Dream Wedding Photography ekibi, genç, dinamik ve çiftlerin dilinden anlayan bir kadro ile özel anlarınızı en iyi şekilde ölümsüzleştirmeye odaklanıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Firma, iç ve dış mekan çekimleri ile düğün hikayesi tarzında profesyonel video çekimleri gerçekleştiriyor. Aktüel çekimlerin dışında çiftlerin isteğine göre çekim stüdyolarıyla anlaşmalar sağlıyor. Ekip, çiftlerin hayallerini ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak özel konseptlerle çalışıyor. Big Dream, tüm günü çiftlere ayırarak zaman ve çekim karesi konusunda sınırlama koymuyor. Bu esneklik çiftlerin enerjisine göre çekimlerin şekillenmesine olanak tanıyor.

Ekipman

İstanbul'da düğün fotoğrafçısı olan firma, çekimlerde kullanılan ekipmanlar konusunda büyük bir özen gösteriyor. 2 adet drone kamera ve 2 profesyonel kamera ile çekimlerini gerçekleştiren stüdyo, çiftlere en yüksek kalitede görüntüler sunmak üzere çalışıyor. Ajans olmanın getirdiği avantajla standart bir fotoğrafçının sahip olduğu ekipmanlardan daha detaylı ve gelişmiş ekipmanlara sahipler. Bu durum çiftlere eşsiz ve kaliteli bir görsel deneyim sunma kapasitelerini arttırıyor.

Baskı Hizmetleri

Her tür baskı ihtiyacını karşılayabilme esnekliğiyle çiftlerin özel anlarını kalıcı hatıralara dönüştürmek için çeşitli seçenekler sağlıyor. Ayrıca baskı hizmetleri için iş birliği yapabileceğiniz çeşitli firmalara yönlendirmelerde bulunuyoruz. Profesyonel fotoğraflarınızı, albümlerinizi, posterlerinizi, davetiyelerinizi veya diğer özel ürünlerinizi ölümsüzleştirmek için Big Dream Wedding Photography, çeşitli baskı çözümleri sunan güvenilir firmalar konusunda sizlere yardımcı oluyor.

Ek Hizmetler

Big Dream Wedding Photography, çekimler için uygun fiyatlarla marka ve modeli yüksek arabaların hatta helikopterlerin temin edilebileceği bir hizmet veriyor. Fiyatlar, Türkiye genelinde tüm müşterilerine dışarıda bulabilecekleri seçeneklerin yarı fiyatına çekim imkanı sunacak şekilde belirleniyor.Ekip, yabancı dil bilgisine sahip olduğundan yurt dışı çekimleri, konaklama, transfer, turistik gezi gibi bir dizi hizmeti rahatlıkla verebiliyor. VIP araç hizmeti de mevcut olup çiftlerin özel günlerinde konforlu ve lüks bir ulaşım imkanı sağlıyor.

Big Dream Wedding Photography, ödeme seçenekleri sunarak çiftlere esneklik ve kolaylık sağlıyor. Nakit ödeme, banka havalesi ve kredi kartıyla ödeme seçenekleri mevcut. Ayrıca çiftlere taksit seçenekleri sunularak ödeme sürecinde rahatlık sağlanıyor. İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatlarını ve erken rezervasyon fırsatını değerlendirmek için ”Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurunuz.

Big Dream Wedding Photography Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Big Dream Wedding Photography Sıkça Sorulan Sorular

Big Dream Wedding Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Big Dream Wedding Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 15.000-25.000 TL aralığındadır.

Big Dream Wedding Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Big Dream Wedding Photography, çekimler için uygun fiyatlarla marka ve modeli yüksek arabaların hatta helikopterlerin temin edilebileceği bir hizmet veriyor. Fiyatlar, Türkiye genelinde tüm müşterilerine dışarıda bulabilecekleri seçeneklerin yarı fiyatına çekim imkanı sunacak şekilde belirleniyor.Ekip, yabancı dil bilgisine sahip olduğundan yurt dışı çekimleri, konaklama, transfer, turistik gezi gibi bir dizi hizmeti rahatlıkla verebiliyor. VIP araç hizmeti de mevcut olup çiftlerin özel günlerinde konforlu ve lüks bir ulaşım imkanı sağlıyor."

Big Dream Wedding Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Big Dream Wedding Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Big Dream Wedding Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Big Dream Wedding Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Nihal & Necat

Düğün Tarihi: 19.12.2023


Düğünümüzü mükemmel kılan harika bir ekip! Fotoğraflarımızı gördüğümüzde duygusal anılarımız canlandı. Teşekkürler!

Big Dream Wedding Photography

teşekkür ederiz

Ayça & Ali

Düğün Tarihi: 18.12.2023


Düğün kısa filmimiz sadece bir video değil, bir başyapıt! Her karede hissettiğimiz duyguları tekrar yaşamak müthişti. Teşekkür ederiz!

Big Dream Wedding Photography

Çok naziksiniz.

Ceyda & Ahmet

Düğün Tarihi: 13.12.2023


Düğün kısa filmimiz sadece bir video değil, bir başyapıt! Her karede hissettiğimiz duyguları tekrar yaşamak müthişti. Teşekkür ederiz!

Big Dream Wedding Photography

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz

Gizem & Oktay

Düğün Tarihi: 12.12.2023


Kısa filmdeki akıcılık ve estetik, düğün günümüzü izleyenleri büyüledi. Ekip, duygusal anları sanatsal bir bakış açısıyla kaydetti.

Big Dream Wedding Photography

teşekkür ederiz

Selim & Ece

Düğün Tarihi: 11.12.2023


Düğünümüzü özel kılanın büyük bir kısmı bu ekip oldu. Fotoğraflarımız, duygularımızı ve mutluluğumuzu tam anlamıyla yansıtıyor. Teşekkür ederiz!

Big Dream Wedding Photography

Asıl biz teşekkür ederiz

Merve & Selim

Düğün Tarihi: 10.12.2023


Kısa filmdeki akıcılık ve estetik, düğün günümüzü izleyenleri büyüledi. Ekip, duygusal anları sanatsal bir bakış açısıyla kaydetti.

Big Dream Wedding Photography

Ekipçe çok mutlu olduk teşekkür ederiz

Alara & Cevdet

Düğün Tarihi: 09.12.2023


Düğün kısa filmimizdeki detaylar, anılarımızı adeta canlandırdı. Ekip, estetik ve duygu dolu bir film ortaya çıkararak bizi büyüledi.

Big Dream Wedding Photography

Güzel yorumlarınız için Teşekkür ederiz.

Seda & Köksal

Düğün Tarihi: 08.12.2023


Başta ekibe ve özellikle de harika fotoğrafçımıza teşekkür etmek istiyorum! Düğünümüzü unutulmaz kılmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Fotoğraflarımız muhteşem oldu, her bir karede duygularımızı yeniden yaşayabiliyoruz. Profesyonellikleri, yaratıcılıkları ve özenli çalışmaları... devam 

Big Dream Wedding Photography

Sizin gibi değerli kişilerle çalıştığımız için asıl biz teşekkür ederiz. Ekipçe bizi çok mutlu ettiniz.

Seda & Okan

Düğün Tarihi: 04.12.2023


Fotoğrafçılarımız, anılarımızı sadece çekmekle kalmayıp, aynı zamanda hissettirdi. İşlerini aşkla yapmaları gerçekten belli oluyor.

Big Dream Wedding Photography

Bizi çok mutlu ettiniz

Gülizar & Samet

Düğün Tarihi: 01.12.2023


Video ekibimiz, düğün günümüzü adeta bir sinema eserine dönüştürdü. Duygularımızı titizlikle işleyerek, unutulmaz bir anı yarattılar.

Big Dream Wedding Photography

Teşekkür ederiz. Bizim için bir zevkti..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.